Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismer valaki jó szülész-nőgyóg...

Ismer valaki jó szülész-nőgyógyászt a János Kórnázban? A dokim lehet, hogy szabin lesz és nem tud ott lenni a szülésnél. Érdemes egyáltalán orvost fogadni vagy elég csak szülésznőt?

Figyelt kérdés
Azért viszont nem akarnék másik dokit fogadni, hogy le se tojjon, aztán több százezret elkérjen.

2017. ápr. 12. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Jánosban a fogadott dokim. A védőnőm és anyukám (aki szintén védőnő) azt mondták, hogy minden orvos jó, bárkihez is kerülök és nem biztos, hogy érdemes orvost fogadni. Ettől függetlnül nekem jó, hogy van fogadott orvosom, de azért azt is jó tudni, hogy ha bármi van, mindenkinél jó helyen leszek.


Sokaktól hallom, hogy a munka nagy részét a szülésznő végzi. Én az első babámat várom nem tudom.

2017. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Varga Anikóhoz ne menj! Dömötöri jó fejnek tűnt, bár nekem csak fogamzásgátlót írt fel.
2017. ápr. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én mindkét alkalommal a Jánosban szültem Dr. Hazay Máténál, szerintem érdemes orvost választani, engem legalábbis megnyugtatott. Természetesen egy több napos ünnep közepén jöttek a fájások és a doktor úr kb. 20 perc alatt már bent is volt, majdnem egyszerre érkeztünk és végig (kb 7 órán át) ott volt velünk. Én a magam részéről maximálisan elégedett voltam, végtelenül türelmes volt :)
2017. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is Dr. Hazay Mátéra szavazok :) én "sztk"rendelésen kerültem hozzá és azóta pedig kifejezetten őt keresem!!!
2017. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!