Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a győri...

Mi a véleményetek a győri szülészetről?

Figyelt kérdés
Győrben frissen szült anyukák, milyenek a kórházi tapasztalataitok? Tényleg nem segítenek semmiben a csecsemős nővérek és tényleg átjáróház van?
2017. júl. 27. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Császáros tapasztalatot tudok mondani, 15 hónapja szültem , VIP szoba.

Csecsemős nővérek borzasztóak. Nem volt tejem , éjszaka ugye elvitték tőlem amikor kapott tápszert mire hozták ugye ettől kitágult már a gyomra és az előtejem nem volt elég ,de persze tápszert nem akartak adni, szegénykém olyan éhes volt csak küzdött-küzdött a mellemmel de nem jött belőle tej..

Végül mondták oké 3 óránként hozhatom, persze gyerekem nem időzített óra volt volt hogy 2 óra után már éhes volt és akkor még 1 órát várhattam az ordító gyerekkel kajára, mellem végig a szájába volt de csak húzták a szájukat 3 óra után is hogy na és mellre raktam -e ? -.-

Végül miután lefogyott egy csomót 3. nap hittek nekem, lemérték étkezés előtt és után 0 deka különbség, onnéttól kaptam bejárást a tápszerhez és a készítőszobába, de addig én is sírtam és a pici is..

Szülésznők nagyon aranyosak, az összes doki és nővér nagyon kedves és nagyon jó szakemberek, egyedül csecsemősök halál gázak..

Megy a pofa vágás mindenre, kérdezni nehogy merj valamit mert csak kaffognak. 4 nap alatt egy normális csecsemős volt csak.

Átjáróházat nem tudom ,szerencsére egyedül voltam , de inkább kint ültek a látogatók ahogy néztem a folyosót.

2017. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a reszletes leirast! Hasonlo dolgokat hallottam, de nem akartam elhinni.... :( ezek szerint igaz..... szegeny babák....
2017. júl. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!