Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál van...

Programozott császárnál van beleszólása az anyának az időpontba?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nem nagyon van, akkorra adnak időpontot amikor van szabad hely.
2017. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
nincsen!
2017. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem igazán. Ahogy az első írta. Akkorra kapsz időpontot mikor van szabad hely a műtőben. És persze az se készpénz.

Lehet reggel 8ra kapsz időpontot, de csak délben tolnak be, mert a sürgősségiek jönnek

2017. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam pl, hogy mondjuk október 8-án akarná csinálni az orvos, de valami miatt nem lenne szerencsés a szülőknek, pl egy halálos évforduló vagy pont aznap lenne a gyerek névnapja, ezért 2-3 nappal előbb vagy később szeretné hogy szülessen a gyermeke..
2017. júl. 28. 17:50
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
bocs de ez nem hiszem, hogy érdekli bármelyik orvost is...
2017. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Az én orvosom nagyon rendes volt, apósom halálanak evfordulója lett volna az a nap.. csak 1 nap haladékot kértünk, szval 1 napot "ráhúztam" igy is minden rendben volt. Persze nem utolso hetekbe kell szólni,hanem már sokkal korabban, mert szules elott 3-4 hettel mar bizony minden csaszar bevan programozva stb stb..
2017. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó vagyok , már 16hetesen szóltam. Nem igért semmit de 20.heten mar szolt h átirta a kiirt datumot marc 5 re
2017. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Csak elméleti kérdés volt, nekem a 2. babánál mondta az orvos, hogy ők a gdm-es kismamákat a kiírt napon befektetik és max 2 napot várnak hogy magától induljon a szülés, de ha akarom már a kiírt napon indítja... Én akartam, mert 2 nap múlva volt a baba névnapja és nem akartam kicseszni vele (sem az otthoniakkal amiért tovább vagyok kórházban várva hogy történjen valami...)

Kíváncsi voltam, hogy akiknek pl olyan problémája van ami miatt nem szülhet természetes úton vajon van-e ilyenre lehetősége

2017. júl. 28. 18:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem farfekvés miatt volt a pcsászár. Csak kiírt dátum előtt 2 héttel beszéltük le az időpontot. Nem volt választás. Sőt a kiírt nap előtt 2 nappalra kaptam időpontot, ez volt a legközelebbi a kiírt naphoz.


De akik valami miatt már az elején tudják h császár lesz, biztos tudnak még "válogatni"

2017. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Ezek szerint nekem rugalmas orvosom van.rugalmas muttovel 😂

Eleve ugy kezdtuk az idopont megbeszelest,hogy mondott egy x-tol y-ig intervallumot,es azon belul amikor akarom.

Megbeszeltuk,hogy megbeszelem a mamakkal,kinek mikor lenne jo.marmint a nagyok miatt.

Igy vegul tavaszi szunet elso napjara esett a valasztas.

2017. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!