Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek már a rendes fájások?...

Ezek már a rendes fájások? Vagy nem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
36.hetes vagyok,3hete jóslófájásaim vannak,5napja a nyákdugó is távozott.Tegnap óta a derekam is fáj,éjjel óta pedig a görcsök a derekamra és a hátamba is kisugároznak,mintha le akarnának szakadni.A menstruációs görcseim nagyon erősek voltak mindig,gyógyszert is szedtem rá,hogy kibírjam,na,ez legalább annyira fáj,csak kicsit talán másabb,mert máshol is fája hasam,egyszer itt,egyszer ott.A méhszájam állapota 2110 2hete.Ezek mst jóslófájások,vagy az igaziak?Nem mértem az időt,mert állandóan fáj.nem nagyon akar szűnni.Ez van hajnali 5óta,csak talán egyre erősebb.
2008. okt. 19. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor kisugárzik a hátadba az is állandóan fáj vagy eltelik közte valamennyi idő? Ha igen azt mérd meg mennyi!

Bár szerintem ha ennyire fáj jobb lenne ha bemennél a kórházba! Vigyázz Magadra!

2008. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a hasam az fáj állandóan,már a derekam is,a hátam az nem m indig.Akkor azt az időt mérjem le mikor kezd a hátam megint görcsölni?Tök kemény a hasam is.
2008. okt. 19. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt amikor a hátadba sugárzik (gondolom a derekadból), nekem legalábbis így volt a hasam az első gyereknél egyáltalán nem is fájt.Nehéz leírni de nekem olyan volt a mintha közben a hideg rázna vagy ilyesmi. Szerintem ha több mint 4 órája tart az nem jósló, bár nem vagyok eü-s.
2008. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és nekem egyiknél sem folyt el a magzatvíz.Szerintem menj be a kórházba már csak azért is mert ott szakemberek vannak, és biztos ami biztos ha nem rendes fájások akkor is legalább megnéz egy orvos, és te is megnyugszol. Ha nem túl nagy kérés írd majd meg mi volt akár privátban is!(Előző vagyok)
2008. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Basszus,nem tudom megmérni,mert közben rájöttem,hogy érzem akkor is,csak nem olyan intnzíven.Tehát egy nagy fájás van mindenemben és tök kemény vagyok.Már a hasam.Meg fázok is.Azt hiszem várok még 20 percet,ha nem múloik akkor bevitetem magam.
2008. okt. 19. 09:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.Írni fogok.
2008. okt. 19. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!