Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miktől repedhet meg a burok?...

Miktől repedhet meg a burok? Sok szülés magzatvíz elfolyással indul nem fájással.

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy folyt el hogy pont méhszájat vizsgáltak, jött egy fájás, pont akkor nézte és elfolyt. Rá 3órára megszületett a fiam.
2016. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem felsőburok repedésem volt és nem ment el az összes víz. Császár lett a vége. Mi arra gondoltunk a baba rúghatta ki helyhiány miatt.
2016. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetesen folyt el,lefeküdtünk aludni, kisfiamhoz már akkor órát lehetett állítani, mert mióta éreztem mozogni,mindig úgy volt, hogy fél 8-körül elkezdett fészkelődni,aztán mikor megtalálta a helyet elaludt,aztán egész éjjel max. egyszer éreztem, hogy mozdul. Aznap is így volt, fészkalódott,majd elaludt,viszont rá fél órájára éreztem, hogy belémrúg, és abban a pillanatban hallottunk egy pukkanást,és már tiszta víziis lett az egész ágy.persze fiam onnantól meg se mozdult,én meg egy ideg voltam, mert farfekvés miatt tuti volt a császár, és mondta a doki,hogy ha elfolyik a víz siessünk nagyon, mert az első szülésem sima volt, és mindennel együtt 3óra alatt "lezavartuk",így az orvos félt,hogy nehogy farfekvéssel bemenjen a szülőcsatornába.ott egyszerre raktak nst-re,mert mondtam, hogy akármit csinálok meg se mozdul, és aranyom olyan mélyenaludt,hhogy árammal keltették, hogy tudjak normális nst-t produkálni.:) aztán hagytak még vajúdni, és mikor kiemelték, csak akkor ébredt fel, még mutatta is az orvos, hogy milyen nyugodtan aludt,közben meg a hüvelyk, -és mutatóujját szopizta. Amúgy amint elfolyt a vizem, abban a pillanatban jött azeelső fájás,és rögtön beállt 2percesre.
2016. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!