Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A beöntés hogy működik mi a...

A beöntés hogy működik mi a menete? Fáj? Utána wc-re engedik az embert és ott tudja kiadni vagy hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj.:-) Lefekszel az oldaladra, bevezetnek hátulra egy csövet, víz be. Aztán picit tartani kell, utána wc. Nem olyan vészes,mint amilyennek tűnik.
2010. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy vékony csövet dugnak a popsiba, azon keresztül meleg vizet engednek be, és azt kell bent tartani kb fél percen keresztül, hogy rendesen feloldja a dolgokat, és minden kijöjjön, ne csak a víz. Fájni nem fáj, talán kellemetlen kicsit, meg elég furi érzés. :) Inkább visszatartani nagyon nehéz. :)) Ahogy megkaptad a beöntést, egyből mehetsz a wc-be! Nálunk egyből a kezelőből nyílt, nem kellett messzire menni hála az égnek. :))
2010. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én kaptam akkor így zajlott.

Fel kellett feküdnöm a vizsgálóasztalra. Jött egy nővérke aki leborotvált,majd egy csövet vezetett be a végbél nyíláshoz.Ez nem fáj,csak egy kicsit fura.nekem inkább kellemetlen érzés volt,hogy egy nővér csinálta..(szóval hogy idegen)Pár perc után úgy éreztem mint akinek csikar a hasa.Olyan érzés mint amikor sietnél a klotyója mert érzed,hogy menni fog a hasad...De nem kelhetek fel,nem mehetek wc-re.A felhelyezett csövet a nővér egy tartályba vezeti,oda megy minden.Amikor úgy látja,hogy eléggé kitisztultál akkor vége van a beöntésnek...

nekem szülés előtt csinálták,így amikor készen voltunk ,át kellett mennem a szülőszobába,és ott is ágyra kellett feküdnöm várni a szülést..

2010. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

huu oké:)

hát jobban örülnék ha mehetnék wc-re mint ott engedik ki:)

köszi csajok

2010. máj. 24. 13:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is nagyon tarotottam tőle biztos kellemetlen lesz az egész helyzet.....

A Mávba szültem császár volt ezt aznap reggel tudtuk meg...

A szülőszobák mellet van egy kis kezelő helyiség benne egy vizsgálóasztal,onnan nyílik egy másik kis helyiség amiben egy wc és egy zuhanyzó van.

Bementünk a nővérkével,(kellett vinnem egy Wc papírt tusit meg egy törcsit)felfeküdtem a vizsgálóra,mint a nőgyógyásznál,leborotválta azt a 2cm es has alatti részt ahol vágtak,megkaptam a vizet,azt mondta egy percig tartsam vissza,majd wc-zek,és aztán zuhanyozzak le,adott egy kórházi hálóinget,és mondta szóljak ha kész vagyok,és azzal kiment.Én tartottam az egésztől,nem tudtam mi vár majd...mint ahogy te sem tudtad,de egész jó volt hogy senki nem zargatott,és magam intézhettem a dolgot,nem mint az elöttem írónak hogy ott kukkolta a nővérkr mi jön ki,meg mennyi.Szóval semmiség az egész:-))))))

2010. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is úgy zajlott ahogy az utolsó válaszoló írta.


13:31-nek elég kellemetlen lehetett, nem is hallottam még róla, hogy így is szokták ezt csinálni.

2010. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki, hogy én háromszor zuhanyoztam... Ugyanis wc, zuhanyzás, hűűűűha, megint futnom kell, és ez háromszor... Az volt a pocsék, hogy miután úgy éreztem, végre tényleg végeztem, feltették a katétert (császár volt), azt hittem lesz még egy kör, de szerencsére elmúlt.
2010. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13.31-es vagyok..

Én még 1992-ben szültem,és az orvosom szerint túlságosan nyitva volt a méhszájam.Sajnos nekem nem engedték,hogy wc-re menjek.Emlékszem a beöntés után amikor a szülőszobán feküdtem nagyon kellett pisilnem,de amikor menni akartam wc-re,akkor sem engedték csak a kacsát rakták alám..(ezen jót nevettem,mert eszembe jutott,hogy mit szólt volna a nővérke arra,hogy megkérdezte,hogy hozzam a kacsát? És azt mondtam volna hogy igen,de jó ropogós legyen,és nem baj a sós úgy szeretem :) )egyébként beöntés után alig 15 perc múlva megszületett a fiam..(nemsokára 18 éve,hogy szültem,de pontosan emlékszem mindenre...)

2010. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem le se kellett feküdnöm, csak előre hajoltam, be a cucc és kész.
2010. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mendy1025 ***** válasza:
Én nem kaptam beöntést,mert a szülésznő azt mondta,hogyha voltam legalább kétszer magamtól wc-n akkor felesleges a beöntés.És igy is volt,nem kaptam,nem is jött ki semmi a tolófájásoknál.3* wc-tem előtte:)Sőt,mikor otthon már elfolyt a magzatvíz,már akkor utána ment a hasam.Sokan mondják,hogy mikor megindul a szülés,hasmenés is jön:)nálam is igy lett:)))
2010. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!