Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után másnak is voltak...

Szülés után másnak is voltak hasonló psnaszai odalent?

Figyelt kérdés
1 hete szültem gátmetszéssel, repedéssel. hazaengedésem után itthon kezdtem érezni vizelési problémákat. katétereztek kétszer is, de a pisilés jól ment utána. most folyamatos kicsit zsibbadó, fájó érzést tapasztalok a húgycső elején a csikló körül. néha a vizelés is fáj és az első pár cseppet nem mindig tudom visszatartani. elmúlik ez?
2017. aug. 12. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz és nézzék meg a vizeletedet kórokozóra, hogy nincs-e egy húgyúti fertőzésed, ill. gyulladásod. Nekem nagyon annak tűnik.
2017. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem katétereztek de hasonló érzésem volt amikor pisiltem, ilyen zsibbadás szerű. Viszont fájdalom nem volt, az biztos valamilyen gyulladás. És én is nehezen tartottam vissza a pisit, sokszor nem is ment. Pár hónap után ez visszaállt. Most 10 hónapos a babám és olyan mint korábban. Adj időt magadnak, de a fájdalom miatt én is javaslom h menj el dokihoz, lehet valami fertőzés.
2017. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2x katétereztek szintén.

A kórházban konkrétan volt hogy bepisiltem, mert nem működött a visszatartás.

Otthon szintén szúró zsibbadó érzés. Először azt hittem megsértették a csiklóm (pedig állítólag nem lehet). Utána olvastam és sok ember panaszkodott ugyanerre.


Végül enyhülni kezdett és a 3 hónap körül már biztosan elmúlt!

Gondolom idő kellett az ottani szöveteknek a regenerálódásra.. Sokan mondják, hogy gyakori az eljárás közben a hám felsértése - persze nem direkt..

2017. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!