Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 150helyett 120 a baba szivhangja?

150helyett 120 a baba szivhangja?

Figyelt kérdés

Ma voltam nstn es a vedono nst kozben mondta h erdekes lelassult a baba szivhangja erre en kiakadtam h konkretumot mondjon mar erre o h majd a doki megmondja..dr ur szerint minden rendben de akkor mitol lassult le?tobbnapja tavozik a nyakdugo mehszaj 1100

36hkm


2017. aug. 18. 10:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Jajj igen a vedono mondta h 150nek kellene lennie a szivhangnak ..ezert nemis ertem az egeszet
2017. aug. 18. 10:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy másik dokit. Vagy menj be kórházba, hogy bizony ezt látták az NST-n, nézzenek meg. Ez nem játék. Az emberi élet mindennél fontosabb, nem szabad elküldeniük.


Nekem 140-et mondott a védőnő átlagnak.

2017. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szokott keményedni a pocakod? Az természetes, hogy a baba szívverése lassul picit a keményedéseknél, összehúzódásoknál, ilyenkor pont azt figyelik, hogy utána szépen és gyorsan visszatérjen a normális tartományba. Emlékszem, hogy amikor sikerült NST-n rögzíteni nálam egy ilyen keményedést, ugyanez volt megfigyelhető a babámnál. Minden rendben volt vele. Az orvos látja, hogy OK-e a dolog.
2017. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
140-et tudok én is normálisnak. Nekem minden NST-n 140-150 volt, utolsó napokban befektettek mert elszállt a vérnyomásom. Minden reggel meg este NST, a 3. napon reggel volt ilyen 120-130 között. A szülésznő mondta, hogy biztos alszik, etetett velem csokit, szőlőcukrot, mindent, de talán 2x, ha megmozdult. Továbbra is azt mondták, hogy csak alszik, semmi gond, ehhez képest 1-2 órával később a reggeli viziten a dokim azt mondta, hogy kivesszük a babát ma, nem érzi már jól magát bent (amúgy 2 nappal későbbre volt kiírva császár farfekvés miatt). Azt mondta utólag, hogy nem volt semmi akut probléma, csak az NST-ből lehetett arra következtetni, hogy jobb lenne kint a babámnak. Szóval nem tudom, de a helyedben én is megnézetném ezt még egyszer. Menj be, mondd azt, hogy régen érezted mozogni, nézzenek meg.
2017. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy 120-180 között jó attól függően, hogy éppen a baba mit csinál: alszik, mozog... Nekem volt, hogy 200-ra is felment és mondták, hogy nyilván alá és fölé is mehet, ha tartósan ennyi az nem jó. Amikor 120 volt érezted, hogy mozog? Lehet éppen aludt.
2017. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Az természetes, hogy a baba szívverése lassul picit a keményedéseknél, összehúzódásoknál" -na igen. De akkor miért modta a védőnő, hogy ÉRDEKES??!?!
2017. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Furi, nekem azt mondták 120-160 küözött kell lennie. Én kisfiamnak 120 körül volt, ha aludt, ha fent volt 140 ha ficánkolt 160-180. 100 alatt nem szabad lennie... és akkro is egy egy leeseés még nem számít, csak ha tartósabban mondjuk fél -1 percig is az alatt van akkor van gond... a 120 még teljesen normális, ha alszik. Vajúdáskor is 100 alatt van a gond, nálam volt is császár lett a vége... 2 hete volt a műtét. Csak pánikoltat a védőnő. Egy egy leesés meg semmit nem jelent. Ne aggódj, és jó egészséget!
2017. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!