Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet szerintetek a nyákdugó?!

Ez lehet szerintetek a nyákdugó?!

Figyelt kérdés
Ma reggel kimentem a wcre mert éreztem hogy folyik belőlem valami. Először volt a wc papíron egy kicsi sárgás nyálkás valami majd fehér nyálkás akármi. Kinek milyen volt a nyákdugó? És rá mennyire indult be a szülés? Már egész héten voltak josló fájásaim most éjjel pedig nagyon rosszul aludtam. Hol a hátam fájt hol nem volt jó a fekvés a hasam is görcsölt ..

2017. júl. 2. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én első babámmal nem tudom láttam-e. Egyszer találtam egy nagy adag sárgás nyálkakupacot, az nagy mennyiség volt, azt gondolom az lehetett de majdnem mindenki véresnek írja le. Na olyan nekem egyáltalán nem volt. 1-1,5 héttel később szültem ez az eset után de ez nagyon egyéni, lehet órák vagy akár hetek.
2017. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyákdugóval nem találkozik mindenki, de igen mindenhol véres rózsaszínes kocsonyás cuccnak írják le. Érme nagyságú. De ki tudja, lehet amit leírtál már annak a jele... az is lehet, hogy még maga a dugó nem jött ki. Nehéz megmondani :D


A szülés az jelentkezhet aznap de akár 2-3 héttel később is. Mindenkinél más :D


Egyébként tegnap éjjel én se aludtam sokat... kettős front volt... eddig kutya bajom nem volt gyomorsavam sem... tegnap sav is volt, gyerek kiakart jönni a hasamon és görcsöltem rendesen másfél órán át. Nem is kicsit :S Már azt hittem történik is valami, de semmi... szóval csak a jó öreg front.


Nyákdugóra én is kiváncsi leszek már várom, hogy valami történjen :D


Minden jót és majd könnyű szülést :)

36hkm első babával.

2017. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is sokat görcsölök. Na majd lesz valami. Könnyű szülést kívánok neked. 37/khm első baba :)
2017. júl. 4. 08:44
 4/4 A kérdező kommentje:
37 hkm :D
2017. júl. 4. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!