Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules lesz belole? Vagy ez...

Szules lesz belole? Vagy ez normalis?

Figyelt kérdés

36+3hetes vagyok es kb.az egesz hasamamban izomlaz szeru erzesem van a az ules is kellemetlen a hasam kokemeny

Ma pedig feher takony allagu folyasom volt idaig veres es barnaa volt (nyakdugo gondolom)


2017. aug. 21. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
nyákdugó volt az szerintem is. nemsokára szülsz. nekem a nyákdugó után 2 nappal indult be a szülés, másnak született meg a fiam, 38+4 napra. készítsd össze a kórházi motyód, ha még nem tetted volna meg :)
2017. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért az még nem biztos, hogy mindjárt szül, első babával nekem 37 hetesen 1 ujjnyi volt a méhszájam, elment a nyákdugó. 38 hetesen már 2 ujjnyi volt, még a doki is azt hajtogatta, hogy hát itt biztosan előbb jön a baba. Aha!!! 40 hét 2 napra szültem.
2017. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kisfiammal elment a nyakdugom penteken,szombaton verzes,vasarnap mar a karomban tartottam! Ot pontosan 39hetre szultem:)
2017. aug. 22. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!