Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy indult a szülése?...

Kinek hogy indult a szülése? Volt valami "előjel"amiből tudtad hogy na pl. holnap mar babázol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Azért tettem fel ezt a kérdést mert már kb.egy hete jóslózok,de még semmi a nyákdugóm is elment már egyhete folyamatosan távozott apróbb részletekben 3napja már sárgás takonyszerű "folyásom"van.

Nyilalgat a hüvelyembe,fáj a derekam,enyhe alhasi görcseim vannak,sűrű keményedéssel mindez.

Tegnap este óta erős hányingerem is van és gyomorfájás (tudom ez nem a szülés közelettét jelenti)

Nagyon fáj már a baba mozgása is.A baba már bevan illeszkedve a méhszáj értékem utoljára 1100volt.

Köszi hogy elolvassátok és hogy válaszoltok!:)


2017. aug. 22. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt:Elvileg holnap leszek 37 hetes!(nemtudják eldönteni hányhetes vagyok)holnap derülki😊
2017. aug. 22. 11:41
 2/4 anonim ***** válasza:

2 terhesség fájással...az előjel az enyhe görcsök voltak amik erősödtek az első gyereknél :D a másodiknál vérzés miatt mentünk kórházba és már bő 3 ujjnyi volt a méhszáj,szóval tény volt,hogy sok már bizti nincs hátra, olyan 6 óra múlva kezdődtek a fájások.

A harmadik terhességnél egyszer csak elfolyt a magzatvíz. Ezek mind a 39. hét környékén voltak,de a 38. héttől én már minden reggel úgy éreztem (szerettem volna) hogy ma babázunk....

Amúgy ha nagyon vissza gondolok talán elmondható az,hogy szülés előtti 1-2-3 napba ritka jól éreztem magam,tele energiával

2017. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnél semmi előjele nem volt, egyszercsak elkezdett szivárogni a m.víz, de még ekkor sem hittem, hogy tényleg szülni fogok.

A másodiknál megbeszéltük az orvossal, hogy másnap reggel indítja, mert semmi jele nincs hogy magától ki akarna jönni a fiam, onnan hazafelé kb fél órán át voltal jósló fájásaim, de ennyi. Másnap még oxitocin hatására is nehezen indultak a dolgok..

Nyákdugóval én egyik terhességnél sem találkoztam

2017. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első szülésemnél vérzéssel mentem be a kórházba feltettek szülőszobára kb.10órát ott feküdtem de fájás nem volt bő 2újjnyira voltam nyitva azt mondták azért nem indítják meg a szülést mert a fiam feje nem volt a szülőcsatornába így szobára raktak este 6kor kb.hajnalban éreztem enyhe alhasi görcsöket (5percenként jöttek)de amiért nem volt vészes nem szóltam majd szivárogni kezdett a magzatvíz ez hajnal fél3kor volt megvizsgáltak már 3 újjnyira nyitva voltam es pontosan 3:45kor a kezemben volt a kisfiam

Köszi a válaszaitokat!:)

2017. aug. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!