Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajok! Így szülés után...

Csajok! Így szülés után visszagondolva, nektek volt valami arra utaló jel, hogy aznap igenis be fog indulni a szülés? : )

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha az egyiknél azt nézem,hogy vérzés miatt mentünk be és 3 ujjnyira nyitva voltam már,de még haza jöttem a kórházból mert fájás hiányába az osztályra akartak berakni,hogy ott várakozzak... ez este 9 kor volt és miután még éjfél után is a nagy semmit éreztem azért már tudtam,hogy ezen a napon igen is be fog indulni a dolog...pláne,hogy a doki se jósolt már túl sok időt hátra. Azért reggel 6-ra meglett. De ettől független a 39. hét után mind a 3 gyereknél úgy kezdtem a reggelt,hogy ma igen is be fog indulni. Szóval semmi olyan átlagos dolog nem volt
2017. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Reggel mentem CTG-re (30 km-t vezettem), akkor a dokim meg is vizsgált. Hazafelé beugrottam egy bababoltba, aztán az Auchanba vásárolni. És a pénztárnál állva éreztem, hogy valami folydogál. Hát magzatvíz volt. De az égvilágon semmit nem éreztem. Hát fizettem, bepakolta a kocsiba, és hazamentem. Majd otthon hívtam a dokim, meg a férjem, és átnéztem a csomagom.

És kb 3-4 óra múlva kezdődtek csak a fájások.

SZóval semmi, de semmi nem utalt arra, hogy szülni fogok. Na jó, számítottam rá, mert ez 39+4 hetesen történt.

2017. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyik reggel, mikor felkeltem, nagyon bő folyásom volt. Gondolkoztam rajta, hogy hátha magzatvíz, de több nem jött, így viszonylag megnyugodtam, hogy csak a felgyűlt hüvelyi folyásom lehetett, vagy esetleg egy kis vizelet (szülésfelkészítőn is ezeket mondták). Estére beindult, igaz csak másnap hajnalban született meg. Utólag visszagondolva, lehet hogy tényleg a magzatvíz kezdett el szivárogni, de hát ezt már soha nem tudom meg.
2017. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Semmi az égvilágon. Annyi talán h valamiért nem akartam h a párom kényeztessen ott lenn ( szex az már 39.héten nem volt), majdnem belementem aztán mondtam h inkább ne. Kb negyed órára rá folyt el a magzatvíz :) hát így visszagondolva érdekes lett volna ha hagyom, a férjem lehet sokkot kapott volna :D
2017. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem volt. Dülután voltam ctg-n, és éjjel folyt el a vizem 36 hetesen. Előtte, éjfél körül volt egy kis hasmenésem és a derekam minimálisan fájt. Néhány nappal korábban joslofájásaim voltak. De ezek nem kifejezett tünetek, máskor is fájt a derekam.
2017. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Az elsőnél egy hangyányit gyanakodtam, mert előző nap olyan befelé forduló lettem, de fizikai jele nem volt. A másodiknál még annyi sem.
2017. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Előző nap a ctg se mutatott a megszokottól eltérőt. Hajnalban elfolyt a magzatvizem, ez ébresztett.
2017. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam éjjel 2 órán keresztül rugdosott megállás nélkül, már fél óra után gyanús volt, nemhogy 1 meg 2. Aztán mégsem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, végülis mi köze ennek a jelekhez.. reggel hasmenés + nyákdugó + rendszertelen fájások amik zuhanyra erősödtek.


Egyébként aktuális nálam is a kérdés megint, nagyon ki vagyok élezve mindenféle jelre dehát vagy semmi vagy csak utólag fkg kiderülni, sajnos biztosra semmi se jósolja meg.

2017. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi
2017. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

41 hetesen 2naponta ctg.

Utolsón amikor voltam, doki mondta h ha nem indul másnapig magától akkor reggel fáradjak be a kórházba és inditják. Ennek hallatára szerintem bepánikoltam s éjfélkor kezdődtek a fájások. Beijedhettem a ballonos tágítás hallatán ;-)

2017. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!