Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 7 héttel szülés után magas...

7 héttel szülés után magas GOT, GPT és koleszterin? Normális?

Figyelt kérdés

Bár a GOT és GPT tényleg magas, egyik kétszerese, a másik háromszorosa a felső határértéknek.

Ellenanyagszűrést javasoltak és végig vashiányos is voltam terhesség alatt, ezért mentem el.


2017. aug. 22. 18:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz persze el fogok menni.
2017. aug. 22. 18:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs epeköved? Milyenaz étrendet? Szerintem nem normális.
2017. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat a koleszterin el szokott "menni" terhesen de a got meg a gpt az sztem is fura. Hazidokid nem belgyogyasz? Annak tudnia kell.
2017. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pocsék az étrendem. Délben eszek meg este, köztes időben esetleg gyümölcsöt. Elég zsírosan is eszek. Nagyon leadtam szülés óta. Epekőről nem tudok, régebben elég nagy gyanúm volt rá (jobb bordaív alatti görcsök, puffadás, sokszor hányás) de ultrahang nem mutatott köveket és semmilyen eltérést, volt ez kb 1 évvel ezelőtt. Epekőre lehet hajlamom, mert a családban többeknek volt már többször is. Házidoki még nem látta az eredményt, ma délután kaptam meg és holnapután fogok elmenni.
2017. aug. 22. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhesen milyenek voltak az értékeid? Első válaszoló vagyok.
2017. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Terhesség alatt végig jók voltak ezek az értékeim.
2017. aug. 22. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy most? Ha sokat híztál, akkor lehet zsírmáj is. Egyébként hepatitist kell nézni vérből és egy hasi UH is esedékes.
2017. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 170 centihez voltam 63 kg, 70-el mentem szülni. Most úgy vagyok 64, hogy duplájára van dagadva a bokám.

Ma voltam hasi ultrahangon, nem mutatott semmit. Az orvos diétát és máriatövis kivonatot rendelt el meg majd kontroll vérvételt. Meg szerinte ezek az értékek inkább csak figyelemfelhívóak, nagy bajra nem utalnak.

2017. aug. 23. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:
2-3 szoros értéknél én azért egy hepatológust megkérdeznék...
2017. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!