Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után gyermek ellátás...

Szülés után gyermek ellátás és párkapcsolat anyukák ti hogy csináljátok hogy osszátok be a napotok?

Figyelt kérdés
Első a gyerek, nálunk sokszor elmarad az evésem 45-48kg ra fogytam rohangálok egésznap rosszullétig(amikor már zabálási roham jon rám ez csak pár napja most fel is jött pár kg) párom éjjel nappal dolgozik,segítségem nincs, a párkapcsolatom félek hogy rámegy kimerülésig jövök megyek se magamra se a páromra nincs időm !ti hogy csináljátok? Első babás vagyok
2017. aug. 28. 18:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egyet tanácsolnék vidd el a kisgyerekedet egy alváslaboraba, mert ez nagyon rossz mindenkinek, de főleg a gyereknek. Ez nem normális, valami nem oké Vele.
2017. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nagyon sok mindent feleslegesen csinálsz, ezért (is)vagy ilyen helyzetben. A játékokat nem kell állandóan fertőtleníteni, és egy 1 éves GYEREKET (nem babát) szoptatni sem kell ilyenkor. Ha nem tudod leválasztani, akkor kérj segítséget védőnőtől, ahogy a napod beosztására is.


Egész nap nem eszel? Kétszer alszik 20 percet, ott lenne időd, meg kicsit pihenni is. Miért éhezteted magad? Nem kell patikatisztaság a lakásban, a kaját lehet rendelni is. Nyugi, nem leszel ettől rossz anya. Az alvását pedig valóban meg kéne nézetni, a 4 óra semmi esetre sem normális, és végképp nem pihentető. Mikor fekszik, mikor kel? Hogy alszik, és hol?

2017. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%
20-as, de addig ordít, visít, sír. Nem fogad el semmit helyette, ráadásul ételallergiás is. Órákon keresztül pedig képtelen vagyok hallgatni. Egyszer annyira beidegelte magát, hogy már rángatózott. Attól, hogy Ti nem láttatok még ilyen gyereket, attól még vannak ilyen gyerekek.
2017. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok

Első gyerekem naponta 3x30percet aludt 2hetes korától.éjszaka óránként kelt.

Mégis mindent meg tudtam mellette csinálni.nem kell minden nap főzni.1éves gyereknek már fertőtleníteni sem kell a játékait,pláne nem naponta.egy kis porba még senki nem halt bele,mi leszha csak 2 naponta mosol fel?vagy hetente?saját magadat csinálod ki!

Ha éjszaka valóban csak 4 órát alszik akkor el kell vinni alváslaborba,mert ez neki sem jó!1 éves gyereket szoptatni se kell non-stop (mondom ezt úgy h a 2 nagyomat 2éves korukig szoptattam,a kicsit is addig tervezem)

Ne haragudj de valamit nagyon rosszul csinálsz.

2017. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!