Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdodott igy valakinek a szules?

Kezdodott igy valakinek a szules?

Figyelt kérdés

Tegnap este annyira kemeny volt a hasam hogy levegot alig kaptam aludni sem tudtam reggeltol erzek mehossze huzodasokat ami kihat a derekamba is de rendszertelen melegviz hatasara sem rendszerezodott a hatam majd leszakad a baba kicsit lelustult nem olyan hiperaktiv mint tegnap

Vizes folyasom van amiben takony szeru kicsit zoldes kicsit sargas nyak van de szagtalan

Kethete volt a mehszajam 2100

Vedono szerint ma vagyok 38 hetes dr.ur szrint 37+3napos

Koszi a valaszokat elore is!


2017. aug. 29. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nehéz így mindenféle vessző és egyéb írásjel nélkül értelmezni a hozzászólásodat, de végül sikerült kibogarászni.

Ez a nyák a nyákdugó lesz. Bármikor beindulhat a szülés, ha rendszereződnek vagy erősödnek a fájások, akkor indulj a kórházba! Könnyű szülést!

2017. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem igen, rendszeresek csak hajnalban lettek, délután 6 körül is azért mentem el a boltba, mert untam a tempót. Mármint olyan gyenge volt és rendszertelen a fájás. 10-20 perces reggel óta.. na ettől erősödtek és 7-10 percesek lettek, majd este 10-től gyorsult a folyamat. A nyák a nyákdugó lesz bár a zöldes színét én nem tudom hova tenni.
2017. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Készülj hogy indultok a napokban a kórházba, nekem 3 napig ez volt, utána szültem 38+3 naposan mentünk a kórházba, de csak másnap született meg. A méhszájam 1110 volt 35. héttől.
2017. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babyboom567 ***** válasza:
Mondjuk én bemennék a zöldes szín miatt.Inkább menj feleslegesen mint hogy baj legyen.
2017. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos,tegnap este beallt rendszeres 10p majd 7 percre aztan megint 10percesekre es a fajasok is erosodtek..vegul abba maradt:/ most is erzem a gorcsoket de a gyomromban is igazabol az egesz hasamban es a derekamban is.

Koszi a valaszokat!

2017. aug. 30. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!