Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veresegyház, Gödöllő, Dunakesz...

Veresegyház, Gödöllő, Dunakeszi, Fót, Újpest környékén tudtok megbízható, megfizethető és jó nőgyógyászt, női személyben? Magánrendelés is szóba jöhet

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem teljesen a kérdésre fogok válaszolni, de szerintem ne nőt keress. Én is azt gondoltam az első alkalom előtt, hogy jobb lenne, meg kevésbé kellemetlen, de nem. A háziorvosom nő, rosszul vagyok attól is, ha csak meghallgat és a mellemet megérinti. A nőgyógyászom (férfi) előtt teljesen laza és természetes vagyok mindig. Nem feltétlenül nem-függő a dolog, csak a szimpátia legyen meg.


Ha nem bízol az orvosban, tök mindegy, hogy nő vagy férfi, mindenképp kellemetlen lesz a vizsgálat. Ellenkező esetben viszont szinte észre sem fogod venni és már menekülhetsz öltözni. :)

2017. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok, én is Pestre járok.

Évek óta nőhöz és nem bántam meg. Valahogy nem tudnék egy férfinak a menstruációmról beszélni, hiába orvos. A vizsgálatról meg inkább ne beszéljünk...

2017. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!