Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után székelés nélkül...

Császár után székelés nélkül ment haza valaki és lett belőle baja?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan aki hazudott az orvosnak?

A sógornőm dolga ugyan de szeretném lebeszélni erről. Azt mondja szelel rendesen de Ő idegen helyen nem képes wcre menni.

Milyen észérveket hozhatok fel neki?


2017. szept. 2. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hazudnék ilyen dologbon és ha ebből lesz valami problémája akkor meg az orvosok ápolok fogja vádolni szóljon adnak kúpot és ennyi
2017. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Laevolac-ot, majdnem mindenki kért mikor én voltam bent!
2017. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de nem mertem hazudni. Adtak hashajtót, utána már nem érdekelt, hogy idegen helyen vagyok, csak rohantam a wc-re. :D Inkább ez a kis kellemetlenség legyen, mint később nagyobb baj.
2017. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hashajtót kérjen
2017. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kapott 2 nap 2x5!! evőkanál laevolac szirupot amir a nővérke előtt kellett lenyelnie és semmi.

Guttalaxot vittem neki és én tettem a cseppeket az őszilevébe :-D A nyáron 1 hétig nyaraltunk és ő képes volt 1hétig nem kakálni. Amint haza értünk ment a wcre és tök természetesen viselkedett.

Nekem ez nagyon fura...

Csak lehet most lenne érdemes várni még....hátha.

2017. szept. 2. 17:30
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan természetes uton szültem, de nekem is csak itthon sikerült! Bent is éreztem, hogy kell, próbálkoztam is de semmi..! Itthon minden gond nélkül sikerült! Császáros szoba tálsam kúpot kapott, rá kb 10-15 perc múlva rohant a wc-re! Együtt örültünk a sikerének! :D
2017. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A sogornod tisztaban van vele, hogy csaszar utan miert nem engedhetik el addig amig nincs produktum???
2017. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7:biztos nem. Én sem vagyok,pedig 2-szer szültem. Felvilágosítanál?

Kérdező,nekem az aszalt szilva vált be,e kérhet hashajtó gyógyszert is,az hátha segít.

2017. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Császár után amiatt fontos hogy meggyőződjenek róla nem varrtak össze semmit odabennt.
2017. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy a varras miatt.

Azert mert csaszar kozben a beleket arreb mozgatjak. Konkretan ide-oda tologatjak, az eredeti helyukrol elveszik, majd kesobb visszateszik. Viszont elfordulhat, hogy a belrendszer a pakolaszas kozben megcsavarodik. Ilyenkor a szeklet elakad, nem tud kijonni. Gondolom nem kell magyarazni, hogy igen sulyos kovetkezmenyei lennenek ha ez elofordulna. Hasi mutetek utan ezert nagyon gyorsoan produkalni kell, nem veletlenul hashajtoznak mar ket nap utan. Ha kint van a cucc, akkor nincs belcsavarodas, lehet hazamenni.

2017. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!