Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban haza engednek 24 óra...

Valóban haza engednek 24 óra elteltével?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon szülés utan? Egészen biztosan nem.
2017. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
2017. aug. 23. 19:05
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pénteken 10:27kor szültem, vasárnap 11kor már a kezemben volt a zárójelentés, mehettem haza, viszont másnap vissza kellett mennem varratszedésre
2017. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat cikkeztek erről.... Csak érdekelt,hogy élnek már ezzel a lehetőséggel?!
2017. aug. 23. 19:06
 5/21 anonim ***** válasza:

#3, bocsánat, elküldtem véletlenül


Szóval ennél előbb kétlem, ez is már-már korai volt

2017. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Értem ☺ s hol szültél, ha megkérdezhetem?!
2017. aug. 23. 19:10
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván minden nyugati ország xarul működik ezen az elven, ellenben Magyarország maga a csoda, ugye. Itt betegsegkent kezelik a terhesseget és a szülést, nyilván nem érdeke az orvosnak azt mondania, hogy menjen másnap haza, vagy hogy nem kell állandóan viszgalatokra járni, hiszen akkor kevesebb lesz a halapenz.
2017. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

7-es, nem, itt foglalkoznak veled. Es hidd el rohadtul nem azert mert nincs jobb dolguk mint ugyanazon nonek a nyavalygasat hallgatni 3-4 napon at! Amikor en szultem, sok friss anyuka meg a 3. ejjel is sirt a folyoson hogy itt faj ott faj, sir a gyerek, micsinaaajjaak? Na ez minden csak nem szorakozas a korhazi dolgozoknak! De egy szules utan 3-4 nap KELL atlagban, hogy helyreallitsak a verveszteseget, sebet, stb.


Angliaban ezzel szemben 12. terhessegi hetig le sem szarnak, ha verzel, elkuldenek a francba azzal, hogy ez meg nem baba csak kezdemeny..... szinten igy Dania, es mult heten Nemetorszagban elo kismama irta ITT gyakorin, hogy dol belole a ver de csak 10 hetes es ott 12 het elott elhajtanak a fenebe. Itt Magyarorszagon en bementem kezdodo vetelessrl 6 (!) hetesen es MINDENT megtettetek hogy megmentsek a 6 hetes embriot! Mert nalunk mar o is egy kis eletnek szamit.


Plusz: London kulvarosi reszen szult baratnomet szetszadizta a szuleszto doki, aztan a jo kis horror-szulesztes utan hazaengedte nem sokkal (mert az micsoda qrva fejlett orvostudomany), a lany gyereke 9 honapos koraig nem tudott bekonnyezes nelkul nagy wc-zni.



Rokonaim Luxemburgban elnek. Azt mondtak minap: aki a magyar egeszsegugyet szidja az fogja be mert nem tudja mit beszel. Itt torodnek velunk. Kint csak a profit a fontos es hogy mindenkit fajo sebekkel kib*sszanak a korhazbol 1-2 nap utan hogy ne kelljen veluk veszodni......



Bocs a csunya szavakert de mindig felbosszant, amikor valaki a naaaagy nyugati szuleszetet dicseri, ami felol vetelhetsz agyba-fobe, mehenkivuli embrio okozhat verzest le se szarnak mert nem vagy 12 hetes, es szules utan friss sebbel kiraknak mert kell a hely a kovetkezo szulo nonek es te csak egy porszem vagy.

2017. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én semmiképp nem akartam szidni a magyar eü.-t csak pusztán a kivncsiság vezérelt...
2017. aug. 23. 20:12
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
8, senki se szidta a magyar eü-t, egyszerűen az a kérdés, ha az anyuka és a baba egészsége nem ad rá okot, miért kellene benn vegetálni 3 napot? Én császár után 1 nappal simán hazajöttem volna....
2017. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!