Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek hogy erősedjenek...

Mit tegyek hogy erősedjenek és rendeződjenek a fájások?

Figyelt kérdés
Màr màsodik napja egèsz nap jòslòzok ilyen durva mensigörcs kb 15 percenkènt rendezetlenül jön. Van hogy csak egyfolytàban tompàn fàj a hasam. Kezdek fàradni aludni se nagyon alszok tegnap bementem az ambulanciara zàrt a mèhszàjam. :/ Mit csinaljak hogy beinduljon rendesen? 37 hkm

2017. szept. 9. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
En vorosbort ittam (1 decit), illetve setaltam, guggolasokat. csinaltam (a telitalpasat). A vorosbort este ittam, ejszaka hasmenes+rendszertelen osszehuzodasok, de meleg zuhanyra elmultak reggel. Ez hetfon volt. Csutortok este ujra megittam 1 decit, hasmenes+rendszertelenek ujra, de mar nem mult el meleg zuhanyra, rendszeresedtek, depben nyakdugo, delutan magzatviz-szivargas, este rendszeres osszehuzodasok, szombat kora reggel lett meg a gyermekem. Masnal is olvastam mar, hogy vorosbor utan indult be a szules, en nem is gondoltam volna, egesz varandossag alatt nem ittam, csak akkor.
2017. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kellemes meleg fürdőt. Ha elmúlik, akkor ennyi, várnod kell még. Ha nem múlik, esetleg erősödik, menj vissza az ambulanciára és szólj, hogy napok óta fáj. Ha annyira fáj, hogy nem tudsz aludni, akkor ez könnyen lehet már a vajúdás. Ne hagyd lerázni magad, amíg legalább egy ctg-t nem csinálnak.
2017. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En minel kesobb mennek be, mert bentfoghatnak, es aztan mestersegesen indithatjak, beavatkozhatnak.
2017. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm a kórházba vajúdott 40 órát és sajnos ott se tudtak semmilyen tippet adni, hogy hogy induljon be "rendesen". Utólag annyit mondott, hogy máskor nem menne be ilyen korán, mert jobb otthon szenvedni.
2017. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, Kerdezo?
2017. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!