Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy rendeződjenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy rendeződjenek az érzéseim?

Figyelt kérdés
Van egy normális kapcsolatom egy sráccal aki igazán szeret ,de én már nem vagyok biztos abban hogy én is őt...Nem tudom miért van ez velem, egy biztos pontot kerestem és ezt meg kaptam most meg sírók és ideges vagyok és úgy érzem nincs miért élnem.Nem tudom le írni ezt az érzést egyszerűen boldogtalan vagyok, mi velem a baj?Olyan hiány érzetem van néha boldog vagyok vele néha meg bárkire rá tudnék mászni, viszont őt sem akarom elveszíteni.Végre van kire támaszkodnom ,de annyira egyedül érzem magam és ilyenkor el kap a rossz kedv és csak sírni akarok.Mi lehet velem a baj mi segítene?Meg akarok változni és szeretni őt újra! 22

2014. okt. 1. 23:30
 1/4 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem a barátnőmmel pont ugyanez a baj. Van kedved beszélni róla? Ha igen írj nyugodtan.
2014. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elég gyötrő helyzetnek tűnik. :( Együtt éltek?
2014. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintének kell lenned magadhoz! Fel kell ismerni, ha vége a kapcsolatnak. Ha már elmúlt a szerelem nincs értelme a másikra támaszkodni. Te kell tisztázd magadban, hogy mit érzel. Ha már elmúlt a szerelem nincs értelme egy semmitmondó, üres kapcsolatban vegetálni. Még megpróbálhatod megmenteni a kapcsolatotokat találj ki valami romantikusat, mert lehet csak kezdtek elhűlni. Ha látsz rá lehetőséget, akkor most vagy soha. Ha ez már kínos számodra, akkor nincs több mentség, szakítanotok kell. Mindenesetre egy próbát megér.


Tehát vagy szakítasz vele vagy megpróbálsz ismét közel kerülni hozzá!

2014. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt és nem is szeretnék még ,sőt találkozni se találkozunk olyan sokat hetente csak párszor ami kezdetben zavart ,de most már nem érdekkel.Am. ma beszéltem neki az érzéseimről elég rosszul fogadta először mindent a fejemhez vágót hogy mindig csak ígérgetek neki (ami sajnos igaz is de a munkám miatt nincs időm rá) aztán sírni kezdet és elviharzott.Mondjuk ami igaz az igaz elég durva voltam vele ,de fáradt is voltam és ingerült...
2014. okt. 3. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!