Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek 1-2 héttel korábban...

Akiknek 1-2 héttel korábban született a babájuk a kiírt időpontnál, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 17:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy a csecsemők a 37 és a 41 hét között születnek valamikor normális esetben. A kiirt időpont az csak egy becslés.
2017. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Második kislányom 37+6 hetesen született. Már a kórházban voltam, mert a köldök zsinór a nyakán volt, és volt pár rossz nst-je. Egyik uh-n látták, hogy másodszor is magára tekerte, és lecsökkent a magzatvíz mennyisége is. Azonnal beindították a szülést. A burokrepesztésnél látták, h már meconiumos a víz. Kaptam oxit, nagyon sokat, méhszájlazítót 4-et... 14 óra kemény vajjúdás után hál' Isten egészségesen született meg.
2017. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ok nincs terhesseg 37 -42 hetigvtart
2017. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A kiirt idopont csak becsles nem pont az nap fog szuletni a baba.☺ En meg nem hallottam olyat h a kiirt napon indult meg es meg is szuletett idopontra.😀 Biztos van olyan de nagyon ritka.

Fiam 39+3. Oka, front? Sok magzatviz? Vagy mar szukos volt a hely? Nem tudom.😀

2017. szept. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38+4, programcsászár, de előre hozva két nappal. Farfekvés miatt kiírtak 38+6-ra, de mivel elszállt a vérnyomásom teljesen, hiába ettem egy marék gyógyszert rá, inkább kivette a dokim előbb. Ő még nem jött volna, zárt voltam teljesen, sehol egy kósza fájás meg semmi. De jobb volt neki már kint.
2017. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A kanapén ülve elöntött otthon a magzatvíz 38+0 hetesen:).
2017. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

11 nappal jött korábban, úgy tűnt a legideálisabb időpontban: nem volt már magzatmázas, és nem volt még kiázva semennyire.

38+3 naposan a dokim kicsit leválasztotta a burkot a méhszájról, lényegében elkezdődött a vajúdás. 3 napig otthon vajúdgattam, a 4.-en bementünk a kórházba 8-10 percesekkel. Akkor a doki megint " varázsolt" egy óra séta után szülőszoba, burokrepesztés szülés 39+0 napon.

ügyesen belőttük az időt mindhárman :-) (azért lett csak egy hét a végére, mert többször módosították a fejlődése alapján)

2017. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi lehet az oka?

Az,hogy eljött az ideje,hogy megszülessen. 1.aw orvosok a nenstruációhoz képest számolják a megfoganás napját,de korántsem biztos,hogy tényleg aznap volt.

2. Nem mindenkinek egyforma idő kell a fejlődéshez

3 38.hét után már nem fejlődik, csak híwik a baba, ügyhogy bármikor megszülethet, nincs veszély kvázi onnantól már nem beszülünk koraszülésről.

4. Lehet,h egy nagyon kíváncsi és türelmetlen anyuka gyermeke vagy

5. a baba kíváncsi és türelmetlen.


Aki betölti a 38.hetet, már normális időben szül. Az orvos nem Isten,hogy meg tudja határozni a gyermek fogantatásának napját és fejlődését. Csak kb. sejtésük van +- két hét.

2017. szept. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
35 hétre jött, nem tudtak hogy miért. Biztos randija volt :D (anyjával...)
2017. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
35.héten szültem. Semmi ok nem volt rá. Csak kíváncsi volt a kislányunk milyen idekint.😁
2017. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!