Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan akivel minösíthetetl...

Van olyan akivel minösíthetetlenül bántak a szülésznök/orvosok szülés közben?

Figyelt kérdés

#szülés #szuleselmeny
2017. szept. 18. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Több ismerősömmel is bár nekik nem volt fogadott orvosuk.
2017. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen, fb-s csoportban olvastam ilyen esetekről. Kiteregetni nem akarom, ha gondolod, kérdezz körbe egyben, de mondhatom, jól felmérgesített.

Azt figyeltem meg, hogy az ilyen esetekben általában nem volt bent az apuka.

2017. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Rózsák forradalma
2017. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Miért is lettem 0-ra pontozva? Nem a kérdésre válaszoltam? Sok gyengeelméjűnek látom még mindig nem egyértelmű mire való az értékelés gomb.
2017. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem szülés közben de bánt velem minősithetetlenül egy drnő.

Ügyeletre mentem mert véreztem pár hetesen.Szerintem sokan a kutyával szebben beszélnek,mint ő akkor velem.Megelégeltem a stílusát és visszaszóltam.Onnantól kedves volt.

De olvastam már én is fb-s csoportokban h egyes orvosok/sz.nők mit engednek meg maguknak

2017. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Másállapotot a szülészetben facebook oldalon rengeteg történet van, sajnos nagyrészt negatívak :(
2017. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudtam erröl a mozgalomról...elkeserítö és támogató is egyben amit olvasok.
2017. szept. 21. 16:19
 8/9 anonim válasza:
41%
Némelyik orvosból én még azt is kinézem hogy a saját vizeletét szokta beleinjekciózni a betegébe, vagy esetleg aids-et.
2017. szept. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom nagyon óvatos. 39.hétben voltam, mikor mondta, hogy mivel külföldön van azon a héten menjek 2 naponta ctg-re, hogy biztosan tudjuk, hogy minden rendben van. Az egyik ctg így vasárnapra esett. Vártam a szülőszoba előtt, kijött egy orvos, hogy mire várok, mondtam, hogy jöttem ctg-re. Kérdezte, hogy hány hetes vagyok, mondtam, hogy 39+3. Kérdezte, hogy mi a panaszom, miért jöttem. Mondtam, hogy nincsen panaszom, csak az orvosom mondta, hogy jönnöm kell. Erre kiverte a balhét, hogy ki az orvosom és mit képzel, hogy panasz nélkül hétvégén beküld ctg-re és kérdezte ki az orvosom. Mondtam, hogy a Professzor Úr. Mondanom se kell, hogy utána ki lett nyalva a seggem... ez nem szülés közben történt, de azt hiszem érthető a lényeg:(.
2017. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!