Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség után hogy nyertétek...

Terhesség után hogy nyertétek vissza eredeti alakotokat lányok? Lehetséges visszanyerni az eredeti testünket? Hogyan? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és attól még, hogy szülök egy kisbabát, szeretném utána visszanyerni az alakomat, és nem szeretnék csíkokat, megereszkedett, csúnya melleket, hasat, combokat, feneket! Ti hogy nyertétek vissza alakotokat? Szülés után is szép és vonzó szeretnék lenni a páromnak! Kérlek csak normális válaszokat adjatok!

2017. szept. 15. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem nyertem vissza az alakomat, meg van rajtam sajna 8 kg, pedig 1.5 eve szultem.

A mellem nem ereszkedett meg, tele vagyok csikokkal, a hasamon a bor meg van nyulva, de ez van. Mar nem erdekel annyira. A kilok nagyon is zavarnak, bar mar lassan a regi meretem leszek. Meg mindig adom le a kilokat, 5 honapja kezdtem el torodni ezzel, es annyi ido alatt 10 kgt fogytam.

Mehetne gyorsabban is, de sajna edzesre nincs sok idom eljarni, az itthoni torna meg ennyit segit rajtam:D

2017. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Az alakodat visszanyerheted, de ami a bőrödet illeti...

Ha szétszakad (csíkok), megnyúlik... stb., azon max plasztikával szépíthetsz.

2017. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

23 évesen szültem. 5 kilót szedtem fel, ami lement a kórházban, plusz szoptatás alatt még.

A csíkokkal nem tudsz mit tenni. Ha hajlamos vagy rá, jönni fog, ez inkább genetika, mint kencék kérdése.

2017. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

1 hónappal az első szülés után 1 kilóval kevesebb voltam, mint teheség előtt, persze ez nem azt jelenti, hogy vékony voltam, mert terhesség előtt is sokszor kérdezték, hogy terhes vagyok-e, mert úgy néztem ki mint aki kb a 6. hónapban van... Szóval az eredeti alakomat visszanyertem 😅

Csíkok... hiába kentem a hasam brutálisan csíkos lett, a melleim pedig 4 hónapnyi minimális szoptatás után is 180 fokot változtak, megfelelőből olyanok lettek, amilyeneket mindig is undorítónak tartottam! Olyan, mint 2 félig üres tejes zacskó... konkrétan ha háton fekszem belógnak a hónom alá...

Szerintem mell és csíkok esetleges változása ellen nem tudsz mit tenni

2017. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

14 hiztam 2 maradt rajtam 7 hónap után.

Odafigyelek arra mikor mennyit eszek(csoki is megy azért ;))

Igazából a hasammal nem vagyok megelégedve ott van megnyulva a bőr egy kicsit :( hátha az is visszahúzódik :)

2017. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Terhesség alatt kend a hasad minél olajosabb\zsirosabb krémmel. Szerencsére nekem nem voltak csíkok. 2 évig szoptattam így a mellem már nem a régi, de a Férjem már az elején megmondta, hogy emiatt ne aggódjak fontosabb a szoptatás majd ha lóg akkor ő tartani fogja a cicimet. :D A plussz kilók szerintem odafigyeléssel és akarattal kontroll alatt lehet tartani. Most várom a második babát, remélem most is hamar visszakapom a testemet mégha nem is lesz olyan mint 20 évesen volt. :)
2017. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát figyelj: olyan párt kell választani, aki szülés után is vonzónak lát. Olyat, akit nem egyedül a hetyke cickók és a feszes husika tart melletted.

Idővel mindenkinek változik a teste. Ha nem a szülés, akkor az idő és a gravitáció hatására. Bele lehet ebbe feszülni, hogy te 43 évesen is 23 évesnek akarsz látszani, de nem érdemes.


A szülés egy ilyen műfaj. Normális férfi felfogja és elfogadja, hogy a hasad és a melled változik, megszélesedik a medencéd, esetleg lesz egy vékony heg is, ha császároznak. Ezzel jár. És nem ez a legnagyobb áldozat, amit hozni fogsz (fogtok) egy közös gyermekért.

Cserébe te is elfogadod, mikor ritkulni kezd a haja, egyre szőrösebb a háta, és már csak ünnepnapokon sikerül a második menet. ;)


Adok magamra, tornázok, tartom a súlyom. De pl. biztos nem fogom magam plasztikáztatni. Sose élnék olyan férfival, akinek csak akkor vagyok vonzó, ha örökké úgy néz ki a testem, mint 20 évesen.

2017. szept. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem feltétlenül leszel csíkos meg ilyenek :) Rajtam maradtak plusz kilók (dolgozom az eltüntetésükön), de csíkjaim pl.nincsenek meg a bőröm sem nyúlt ki.

Genetika, szerencse, odafigyelés...

2017. szept. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Oké, hogy nem szeretnéd.. de a csíkok (ha vannak, mivel nem mindenkin vannak) nem rajtad múlnak. A kilókat leadhatod, a hasad visszamehet (nekem szétnyílt a hasizmom de ez is javítható tornával) de a bőröd és a melled változásai max műtéttel állnak vissza. Én megúsztam amúgy striák nélkül. Hízni nem híztam. De mint írtam a hasam nagy maradt, szerintem sok kell még neki, a torna se hoz gyors eredményt, 2,5 hónapja szültem. A mellem már első babám után lógott.
2017. szept. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

En tobb terhessegen is tul vagyok es bar volt olyan is, amelyikkel sokat hiztam (elso babaval 25 kilot), de az alakommal semmi gond. Szules utan par honapon, vagy par heten belul leadtam a megmaradt kilokat akkor is, amikor 13 maradt, akkor is, amikor csak 2 kilo maradt rajtam. (Alapvetoen vekony a testalkatom, viszont elso gyerek elott is sportoltam, a szulesek utan is ujrakezdtem amint lehetett, viszonylag normalisan taplalkozom, nyilvan ezek a dolgok azert hatnak hosszutavon.)

Az alakomban ket tartos valtozas lett, a csipom szelesebb lett mar az elso gyerek utan, de ez nalam kifejezetten elonyos, mert elotte inkabb fius alakom volt keskeny csipovel, igy jobb. A masik valtozas nem pozitiv, a cicim (ami amugy is kisebb volt, 75B) gyakorlatilag eltunt mar az elso baba utan, terhesen kicsit nott, azutan viszont elsorvadt a mirigyallomany. Az az egyetlen dolog, amit nagyon sajnaltam es frusztralt, ugyhogy az par eve plasztikazva lett.


Ahogy a tobbiek is irtak a bor mas kerdes. Nekem pl csikok alig lettek az alhasamon, egyaltalan nem zavart ez soha, a hasamon a bor viszont mar soha nem lett olyam feszes, mint lanykoromban. Nem log,nincs kotenyhasam es nem is nez ki rosszul, de hiaba sport, egeszseges eletmod es barmi, ott lazabb a borom. Nem zavar ez sem, nyilvan ezzel jar, hogy tobbszor kitagult a hasamon a bor. Sot, mivel 35 vagyok, igy gyanitom, hogy akkor sem lennek mar 20 eves feszessegu, ha egyszer sem szultem volna, ugyhogy ezen nincs mit sirankozni.

Viszont ez sem feltetlenul igaz mindenkire. Van ismerosom, aki nagyon fiatalon szult (18 es 19 evesen), most 30 korul van es olyan feszes a hasan a bor, mintha soha nem szult volna. Azt mondja, hogy soha semmit nem tett ezert, nem sportol rendszeresen, ossze-vissza eszik, akkor figyel oda kicsit, amikor par kilo felszalad. Nyilvan genetika, ilyen a kotoszovete, szoval ilyen is van.

2017. szept. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!