Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki hasonloan érezte magát...

Valaki hasonloan érezte magát és szülés lett a vége?

Figyelt kérdés
Holnap kezdeném a 35.hetet. Ma már reggel furán éreztem magam. Gyengeség , szédülés. Hasmenésem van és már előbb hánytam is. Baba mozgolódik egész nap. Néha belenyilal az alhasamba. Tanácstalan vagyok. Még korai lenne. Eléggé gyakran bekeményedik a hasam és fáj a derekam.
2017. szept. 25. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy elkaptál egy hányós-hasmenéses vírust? Nekem nagyon annak tűnik.

Diétázz és szedj probiotikumot és pihenj sokat.

2017. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hánysz, akkor irány az ügyelet!
2017. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami vírus, de bemennék az ügyeletre.
2017. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez valami fertőzés lesz, bemennék én is az ügyeletre.

De a szülés ebből nem valószínű.

Szédülés, nilalás nekem is van, már jópár napja, de a baba még nem jön.

2017. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

26 hétig minden nap hánytam, utolsó hetekben is előfordult bár nem sűrűn. De én még a szülőszobán is össze hánytam az ágyat (nem kelhettem fel)

Nem biztos, hogy vírus, de tényleg menj el orvoshoz és nézesd meg magad. Sokan ilyenkor nem foglalkoznak az ilyenekkel, mert "úgyis már a végén vagyok, mi baj lehet?". Rengeteg minden történhet.. Lásson orvos!

2017. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... Egész éjjel szinte nem aludtam. Biztos valami vírus, m semmi nem marad meg bennem. Reggel megyek az orvoshoz mindenképp... Én kb 16.hétig hánytam és mostanában is elkap néha+szédülés. Ez valami más, csak az elején bepánikoltam.
2017. szept. 26. 06:20
 7/7 anonim ***** válasza:
bementél az ügyetle és elkaptad hányásos virust?
2022. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!