Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek indokolt a császár...

Szerintetek indokolt a császár ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2016 augusztusban volt császárom tëraránytalanság, fájásgyengesëg, nem tágultam. Novemberben lesz a program császár a dokims kijelentette egyből hogy sző sem lehet sima szülësről mert leszaksda a mëhem ës ő nem kockáztat.

2017. szept. 27. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én se kockáztatnék a doki helyében ilyen előzményekkel, alig egy évvel az előző császár után.
2017. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Mindent egybevéve igaza van a dokinak.
2017. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Nekem az elsö ugyanígy lett császár, a második meg símán és könnyen meglett, pedig ugyanakkora lett, mint az elsö gyerek.


Szerintem kérdezz meg másik orvost is, mert azért minden eset más, ha több véleményt meghallgatsz, akkor el tudod dönteni, hoyg te mit akarsz. (Szerintem - hacsak nincs valami egyéb gond is -, az lenne a logikus, hogy elöször megpróbálják természetesn úton levezetni a szülést és csak akkor mütenek, ha tényleg szükséges.)

2017. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az elejétől kezdve a terhességnek fáj a hegem kōrül ée sokat gōrceōlōk a derekam fojamatossn be van àlva van hogy làbra sem tudok àlni.
2017. szept. 27. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Az én orvosom szerimt ha egy év eltelik a császár után, akkor már mehet a természetes szülés. Nalam így volt, és nem bánom!
2017. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Egyértelműen. Barátnőm majdnem belehalt, hogy nem császározták időben.
2017. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dokitol fugg, ha nem bizol abban, amit a sajatod mond, elmehetsz vbac-t tamogato dokihoz is masodvelemenyt kerni.
2017. szept. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta, protokol szerint egy évet kell várni a teherbeeséssel a császárt követően, hogy legyen esélyem természetesen szülni a következőt.
2017. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!