Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A tudatalattim üzent vagy...

A tudatalattim üzent vagy szimplán csak kezdek bedilizni?

Figyelt kérdés

Ma arra ébredtem,hogy erősen görcsöl a hasam,és szentül meg voltam győződve,hogy ez már fájás,beindul a szülés.Még számoltam is hány másodpercig tart.Aztán mikor "kitisztult az agyam",képtelen voltam eldönteni,hogy most akkor tényleg fájt,vagy csak álmodtam...

Mondjuk azóta olyan fájás nem volt,csak a szokásos jóslók.Már nagyon szeretnék túl lenni a szülésen...

37+2


2017. szept. 30. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg akadj le a témáról, majd észreveszed ha tényleg beindul.

37,3 hkm

2017. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is volt ilyen, általában elég kényelmetlenül feküdtem, annak tulajdonítottam. Én azért nyugodtan visszaaludtam fordulás után, úgy voltam vele ha szülés lesz, akkor úgy se fog menni az alvás. Az időt meg kár mérni, én akkor kezdtem kíváncsiságból, mikor már biztosan tudtam, hogy beindult a szülés csak rendszereződést vártam.

Lazíts! A kiírt napig is bent maradhat, akár tovább is, ebben az esetben meg becsavarodsz, ha már most türelmetlenkedsz. Nem bántásból írom, csak jó szándékból! Én is elkezdtem első babámmal türelmetlenkedni 38 hetesen és onnan minden nap egy örökkévalóságnak tűnt 39+5 hetes korig. A másodikkal nem követtem el ezt a hibát, 1 nappal vittem túl, és az utolsó napok-hetek is sokkal jobban teltek.

2017. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!