Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc kórházban szeretné...

Combichrist kérdése:

Jahn Ferenc kórházban szeretnék szülni és nem tudom hogyan kezdjek hozzá.8. hetes terhes vagyok. Én szülésznőt szeretnék fogadni, hogyan lehet felkeresni őket. A másik nőgyógyászhoz vagy terhes gondozásra a Jahn Ferenc kórházba hogyan lehet járni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lépj be a Jahn Ferenc kórházban szültem csoportba, ott sokan írnak véleményt a szülésznőkről(mindenki kedves és jó szülésznő) Én Czövek Ágival szültem, életem legjobb döntése volt! Amúgy azt hiszem félidőtől csinálhatják a szülésznők a vérvételeket, a terhesgondozást viszont a 36. héttől vehetik át teljesen. Addig a helyi rendelőbe kell járni.
2017. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ott szülj nem kell orvost is ott fogadnod?
2017. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én úgy tudom, hogy lehetőség van csak szülésznő fogadásra, de rejtély számomra ez az egész. Orvossal onnan nem is tudom hogyan lehet felvenni a kapcsolatot. Felhívtam őket és elküldtek a francba, hogy náluk csak sürgősségi ellátás van, nőgyógyászat nincs. Nem tudom hogyan kell ezt, ezért is írtam. Még nagyon kicsi a baba és nem merem senkinek sem elmondani, így kérdezni sem a körülöttem lévőktől.
2017. okt. 5. 15:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a csoport hol van? Facebookon? Köszönöm!
2017. okt. 5. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a facebookon van. Es nem kotelezo orvost is fogadni, ha a szulesznod a delpestihez tartozik, szulhetsz ott. Nekem se volt orvosom, nem ereztem hianyat, az ugyeletes orvos tokeletesen ellatott.
2017. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!