Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közvetlenül szülés után mi...

Közvetlenül szülés után mi van rajtatok?

Figyelt kérdés
Szóval a bugyi részre lennék kíváncsi. Szülés és varrás után megfigyelésen van még az ember lánya, ez időre mit adnak alulra? Felvehetem e a magammal vitt bugyi/pelenkát? Vagy csak alád raknak valamit ami felszívja a vért és csak később kelhetsz fel?
2017. okt. 6. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2%
Segíteni nem tudok! De ez engem is erdekel.
2017. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egy teli nagy bugyit vittem. Szülés után a szülőszobán minden letisztítás után elkérték a bugyim és a betétem, majd segítettek rám adni. Aki fittebb, gondolom ő veszi fel.. :) Ezután áttoltak a szobába ahol az ideiglenes lakhelyem volt :D

Ez után már senki nem nézte meg a varratom. Viszont kellett 4 bugyi biztosan.. Mármint az esetleges éjszakai balesetek miatt.

2017. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én császármetszéssel szültem. Gyakorlatilag a megfigyelőben nem volt rajtam alsónemű, nem is lehetett, csak papír a lábam között. Mondjuk én másfél napot feküdtem ott, a pisiléssel nem volt gond olyan értelemben, hogy sajnos katéterem volt. Utána, mikor kikerültem a szobába, akkor ahol én szültem, ott csak a hálós bugyi volt engedélyezett, így kénytelen voltam azt hordani.
2017. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Huvelyi uton szultem, a kontosom volt rajtam, amit magammal vittem, egyebkent semmi mas nem volt rajtam. Par oraval kesobb mar haloingben, majd kesobb trening ruhaban, halos korhazi bugyi+betettel.
2017. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ahogy segitettek felallni a szuloagyrol egy vastagabb betet szerut raktam alam bugyi nelkul,igy volt mindenki ket orat az orzoben,utana ahogy atkisertek az osztalyra akkor segitettek felvenni a sajat bugyimat betettel.
2017. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetes úton szültem. A két órás megfigyelés alatt a hálóingem volt csak rajtam. Utána vettem fel bugyit/betétet mikor fel kellett kelni.
2017. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Megmosdatott a szulesznom kikereste a bugyijaimat volt eldobhato meg rendes kerdezte melyiket kerem azt ram adta tett bele betetet es a sajat haloingemet adta ram.
2017. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szules utan kaptam egy torolkozot a labam koze, es az aranyoraban az volt a labam kozott es alattam. Aztan utana erore kaptam es onalloan fel tudtam venni egy bugyit meg betenni a betetemet. Ez most igy nagyon rosszul hangzik, de nekem megfelelt. Ha akartam volna betehettem volna egy betetet a torolkozo helyett. Ja es ez termeszetes szules volt.
2017. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Közvetlen szülés után egy betétet raktak alám, a megfigyelés végén lemosdattak és adtak újra tiszta betétet.

Majd betoltak a szobába ahol az ágyra gumilepedőt raktak.

Miután magamhoz tértem gyorsan bugyit toltam magamra.

Mindkétszer ugyanígy volt, pedig 2 különböző megyében szültem.

Bugyit van ahol bevihetsz a szülőszobára is, van ahol magadon kívül semmit.

2017. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Császárral szültem,altatás volt.

Én már a szobámban voltam mikor felkeltem és egy lepedő szerűség volt alattam,utána jött a nővér,felsegitett kivette a katétert,elővette a táskámból a szükséges dolgokat és elkísért fürdeni. :)

2017. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!