Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy nézett ki a hasad szülés...

Hogy nézett ki a hasad szülés után közvetlenül, és azután?

Figyelt kérdés

Nemsokára megszületik az első babám. Kíváncsi vagyok hogy kb. mire számíthatok ha túl leszek a szülésen. Közvetlenül utána meg később. Csinos testalkatom van pedig sok édességet eszem mindig meg nem szoktam tornázni, de a genetikám jó. Egyenlőre striám nincsen pedig már 8 hónapos kismama vagyok, semmivel nem is kenegetem a hasam.

Képeket tudtok esetleg linkelni ezzel kapcsolatosan?


2016. nov. 11. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Kb. két kg-val voltam több szülés után mint mikor teherbe estem, ez a két kg a kórházban le is ment. A bőr kicsit petyüdtebb volt, de kb. 2 hónap alatt teljesen visszarendeződött a texturája is és a kiboltosulás is (ahogy a baba helyet csinált magának).

Most hogy oviba mentek- van időm ismét enni, tehát durvább a helyzet mint szülés után...:-)

2016. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A hasam puha volt, löttyedt és hatalmas. Rosszul voltam ha ránéztem. 1 héttel később már alakult, kb 5-6 hónapos terhesnek néztem ki. Nem tudom mikor nyerte vissza az eredeti formáját de az biztos, hogy 3-4 hónappal szülés után még jóval nagyobb volt.

Striám nekem nem lett.

Terhességem alatt 7 kilót szedtem fel szóval nem hízásról volt szó.

14 hónapos a kisfiam és most kb úgy néz ki a hasam, mint terhesség előtt.

De a mellem sose lesz a régi. Lóg, löttyedt. De ennyi baj legyen. :)

2016. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsés az alkatom ebből a szempontból.

A hasam három gyerek után is teljesen lapos lett, igaz nem annyira feszes.

Tehát reggel nagyon lapos, estére "kicsit púposabb". Fölös kilók nem maradtak rajtam, sőt kevesebb lettem, mint a gyerekek előtt voltam úgy 5-6 kilóval. (Pedig én minden terhességnél huszon-kilókat híztam)


Ha sportolnék, biztos lehetett volna kocka hasam, de ez engem sosem motivált.


A melleim állapota engem is sokkal jobban megviselt. :)

A zsír teljesen kiürült belőlük, és mivel nekem sosem voltak nagyok, ezért nem lett minek lógnia, gyakorlatilag két szúnyogcsípés maradt.


Most hamarosan érkezik a negyedik, kíváncsi vagyok mi lesz később, mert fiatalabb ugye nem lettem...


MOndjuk a férjem nagyon támogat, és "mindenhogy tetszem neki", inkább nekem vannak önértékelési gondjaim rosszabb napokon.

2016. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én mindig használtam terhességem előtt ilyen karcsúsító kencéket, mindig jó formában is voltam. Most a lábamra szoktam már használni és sokat használ.

Az Eveline termékeit szoktam, nagyon jók.


Szülés után ti használtatok ilyen feszesítő karcsúsító kencét?

2016. nov. 11. 14:46
 5/20 anonim ***** válasza:

Se előtte, se utána soha.

3-as

2016. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mi az a "karcsúsító kence"? Mert bőrön keresztül a lángszórón kívül semmi nem képes zsírt égetni. Ami igen, az a bőrt is elégeti.
2016. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Használ, mérni is szoktam pl. a combom körül. Kb. 1 hónap alatt nem napi rendszeres használattal minusz 3-cm-rel vékonyabb, és feszes.
2016. nov. 11. 15:10
 8/20 A kérdező kommentje:

Jelenleg ezt használom erről beszélek, de most csak a lábamra a terhesség miatt:


[link]

2016. nov. 11. 15:15
 9/20 anonim ***** válasza:

En alapvetoen sportos vagyok, eleve eros hasizommal keztdtem bele a terhessegekbe es nem is lett soha hatalmas a pocakom.

Szulesek utan kozvetlenul sem maradt pocak, tehat nem neztem mar ki terhesnek, normal nadragot vettem fel mar a korhazban is masnap.

Az allaga eleg "erdekes" volt az elso idoszakban, kb mint a kelt teszta. Nyilvan a kitagult bor nem tud visszahuzodni napok alatt, lehetett volna gyurni rendesen, raadasul mintha erzeketlen is lett volna. Nem nyarogtam miatta, nem nem szivesen nezegettem, se nem fogdostam, mert olyan idegen erzesu volt.

De aprankent visszahuzodott a bor is, nem tudom, hogy mennyi ido alatt, de szepen folyamatosan. Soha nem lett mar olyan feszes, mint lanykoromban, de nem lett kotenyhasam, nem log, csak siman lazabb, mint mashol, de ez szerintem normalis.

A hasizmoktol sok fugg egyebkent, minel erosebbek, annal jobban tartanak.

A striakat a hasamon megusztam egy darabig, az utolso szulesem elott egy hettel jott ki valamennyi, de nem koldokig, csak az alhasamnal.

2016. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Fúúú, most olvasom, hogy a kérdező azt hiszi, felken valamit kívülre a bőrére és attól karcsúbb lesz, teúrissten...na, én már bele se megyek semmi vitába és így már a kérdésre sincs kedvem válaszolni, mert nincs kivel miről tárgyalnom.
2016. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!