Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ahigy közeledik az idő, hogy...

Ahigy közeledik az idő, hogy gyereket vállaljak, egyszerűen retteget! Azon felül, hogy a gyerek miatt megéri, van valaki aki tud pár jó szót szólni?

Figyelt kérdés

Egészen eddig akartam gyereket. Most,hogy a párommal elkezdtünk róla komolyabban beszélni, barátnőm és tesóm is szült, rengeteg horror sztorit olvastam,hallottam. Egyszerűen elment a kedvem tőle,de olyan szinten,hogy csak na.


A gyakori kérdések is teli vannak inkontinencia kérdésekkel,hogy a nők kitágultak,nem élvezik/akarják a szexet, szétszakadtak,összevarrták őket és hasonlók.


Barátnőm teljesen természetesen szült,nem volt semmi horror mégis panaszkodik,hogy nem tudja tartani a vizeletet és hogy nem akarja a szexet,ha történik valami is hervasztó és nem élvezetes.


Jelenleg csodás a kapcsolatom a párommal, teljesen "fittek vagyunk" szex téren is,kívánjuk egymást.

Gyerek előtt vagyok,még is vam,hogy annyira benedvesedek és kitágulok,hogy nem minden pózban érez. Mi lesz gyerek után??? Annyira félek,hogy tönkremegy a kapcsolatunk a gyerek után, mert fizikailag képtelenek leszünk élvezni. Vagy mert szülésnél szana szét repedek és fájni fog vagy mert kitágulok és még ennyire sem fog érezni.


Ha valaki tudna pár jó szót szólni, vagy bátorítani azt megköszönném. És nem,nem akarom azt hallani,hogy "mert a gyerekért megéri" mert ez akkora hülyeség. Gyerek után is akarom,hogy megmaradjon a kapcsolatom a párommal és ne csak anyukaként nézzsn rám, szeretném neki megadni azt,amire egy férfi vágyik ha van családja,ha nincs. Jólműködő párkapcsolatot akarol gyerek után is fenntartani és élvezni a szexet.

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!


2017. okt. 9. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Magankorhazban kerj csaszart, akkor nincsenek ezek a gondok.

En kulfoldon elek, itt lehet valasztani, csaszart kertem, mert en sem akartam 25 evesen pelenkat hordani. Pikk pakk felepultem par nap alatt, ez egy 25 perces rutinmutet. ( ha programozott ).

2017. okt. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Közelsem biztos, hogy veled is ez lenne!

2x szültem természetes úton, mindkettő után ugyanolyan volt már az első együttlét is, mint előtte!

Ha meg biztosabbra akarsz menni kezdj el intim tornázni, plussz a gátmetszés is azért van, hogy ne szakadj szét!

És a legfontosabb, NE olvasgass!!

2017. okt. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A hüvely ki tud tágulni annyira, hogy kiférjen rajta a baba és vissza is tud húzódni, így van kitalálva, egyetlen ismerősömnek se lett inkontinencia problémája, úgyhogy ez egészen ritka lehet, intim tornával helyre lehet hozni.
2017. okt. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Én is nemrég szültem, de teljesen ugyan olyan minden, mint régen. Se inkontinencia, se fájdalmas szex, és szerintem kb ugyanolyan viszonyok uralkodnak ott lenn, mint előtte. :) Megértem, hogy felted a kapcsolatod, és fontos is, hogy a gyerek után is megmaradjon az intimitás, ugyhogy a legjobb, amit tehetsz, az a megelőzés. Ahogy elöttem irták, intim torna, az sokat segíthet szerintem.
2017. okt. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Inkontinencia nem csak a hüvelyi szüléstől, hanem magától a terhességtől, a súly cipelésétől kialakulhat. Főnököm 4-et szült császárral, mégis az a leggyakrabban használt mondata, hogy "négy gyerek, az négy gyerek" és rohan a mosdóba, mert nem bírja pár percig se tartani, ha rájön az inger.
2017. okt. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Atya világ!

Ha jól működő kapcsolatot akarsz, akkor ne másból indulj ki, nem máshoz hasonlítsd magad!

A jól műkõdő kapcsolat nem a kitágult puncin múlik... Amivel neked már most bajod van, tehát gyerek sem kell hozzá,mègis azt írod a tágasságod ellenère rendeben van a szex. De azért kezdhetnèl intim tornátni, mert azèrt vagy tág, nem a szülèstől.

Az inkontinenciára is jól hat az intimtorna.

Nem kell horrorsztorikat hallgatni. Az emberek hajlamosak eltúlozni mindent. Persze, van, akinek tènyleg horror volt, de a szervezet gyorsan ès szèpen tud regenárálódni, mègha olykor segíteni is kell neki. Ès van, aki lusta magán segíteni...

2017. okt. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az tök jó hogy ilyen jó a szexuális életetek. De a kapcsolat milyen? Ha hónapokig képtelen lennél a szexre megértené? Ha erre nem vagy nem biztos a válaszod akkor nem vállalnék vele gyereket, ha biztos vagy benne akkor meg ne aggódj ezen.

Én hónqpokig képtelen voltam a szexre, persze próbálkoztunk de annyira fájt hogy abba kellett legtöbbször hagyni. Egy-másfel év volt mire teljesen olyan jó lett mint szüles előtt. Es nem volt szervi gond, szépen gyógyult minden, de a szoptatás alatti hormonális változások betettek. És erre a császár sem.megoldás mert sok császaros anyukának is fáj a szex utána. Ha ez fontosabb mint hogy gyereked legyen talán még nincs itt az ideje.

2017. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
79%
Nem szeretnélek megbántani, de ha ezeken a dolgokon nem tudsz túl lépni, akkor még nem vagy készen a gyerekvállalásra. Előfordulhat, hogy szülés után nem lesz minden olyan, mint régen, de egy jól működő kapcsolat tényleg nemcsak a testiségen múlik.
2017. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, amíg ennyire fontos a szex és ennyire rettegsz az esetleges "mellékhatásoktól", akkor csak annyi az egész, hogy vártok pár évet a családbővítéssel :).

Nem kell sietni sehová. Majd ha már őszintén szeretnél gyereket, hidd el, ezek a félelmek háttérbe húzódnak, és más lesz a fontos.


Nekem 3 gyermekem van, az első szüléskor a doki belekönyökölt a hasamba, hogy "gyorsítsa a szülést", na utána volt egy kis gondom a vizelet-visszatartással kb egy évig (lovaglás ugrálás közben). Érdekes módon, ez azóta szinte teljesen elmúlt. Szexuális életünk szülés után gyakorlatilag hónapokig egyáltalán nem volt, de ahogy nőttek a gyerkőcök, ez is változott. És most jobb mint valaha, pl sokkal érzékenyebb lettem odalent. Arról nem is beszélve, hogy a férjemmel mennyire megváltozott, elmélyült a kapcsolatunk, most hogy egy 5-tagú család lettünk.


Hidd el, megváltozik az értékrended majd, átsorolódnak a dolgok. Kinél hamarabb, kinél később. Várjatok még.

2017. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat. Igen,várunk még,ez nem kérdés.

Az pedig,hogy átértékelődnek a dolgok biztosan igaz! De ettől függetlenül ha nálam el is múlik,de páromnál nem fog a szexuális vágy elmúlni,mert van gyerekünk. Hülyeség lenne ezzel áltatnom magam,ezért is vannak félelmeim, jó párja szeretnék maradni,nem csak a gyermekeinek az anyja. Nem a gyerekkel akarom magamhoz láncolni és kötelességből,hanem azt szeretném,ha ténylegesen jól működő család lennénk,minden téren!

2017. okt. 9. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!