Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, harmincon felül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, harmincon felül a nők észrevehetően vonzóbbak szerintetek gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát jobban néznek ki 30-on felül azok, akik még nem szültek?

2017. febr. 7. 11:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a két dolog nem feltétlenül függ össze.
2017. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Hát szerintem Jessica Alba gyerekestül is kenterbe veri a mai 20-asok 80%-át.


Szerintem nem a gyereken múlik.

2017. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Szerinted kit érdekel ez 30on felül?

Mert a normàlis fèrfiakat nem ,csak a lyukvadàszokat.

2017. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül függ össze.

Genetika kérdése főleg, hogy kit mennyire visel meg egy terhesség és a szülés. Ezen túl nyilván azon is múlik, hogy az adott nő mennyit tesz is érte, hogy jól nézzen ki.

Nem egyszer látok olyan alakú 30-as anyukákat, akiknek százszor jobb alakuk van, mint nekem a 20-as éveim elején gyerek nélkül.

2017. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Hármasnak van igaza
2017. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Az igazi férfiak sem választanak szerintük csúnya nőt. Amúgy tényleg nem függ össze.
2017. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%

A vonzódás nehéz dolog és sok mindentől függ, de objektíven szemlélve a külső(!) összefügg. Megint jön az anekdotázás mindenféle cölöpökkel és társaival, de általánosságban, populáció szinten igenis van korreláció.


Az ok tök egyszerű: a terhesség és szülés önmagában megviseli az ember testét és arcát a rakat hormonnal, ráadásul utána éjszakázni kell, kevesebb idő és pénz jut a nőnek önmagára. Nem kell ehhez brit tudósnak lenni. Nyilván hozhatjuk az életszagú példákat, és összehasonlíthatjuk a mélyszegény és igénytelen 20 éves Julcsit a random többgyerekes dúsgazdag 40 éves modellel, de ettől még gyerek mellett ugyanúgy(!) kinézni, ugyanolyan csábosnak lenni nem ugyanaz a műfaj, mint gyerek nélkül.

2017. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
A 30as évek közepén csak annak van jo alakja, aki tesz érte. Gyerekkel, vagy anélkül.
2017. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Sok anyukát láttam már, aki nagyon csinos és nagyon jól néz ki. Ha nem lett volna mellette a gyereke, meg se mondtam volna, hogy szült. Meg az ismerőseim között is van olyan, akiről meg nem mondaná az ember. Vagy szerencsés a genetikája vagy tud sportolni, törődni magával. 37F
2017. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
1%

Nem érdekelnek a 30 feletti nők. A menyasszonyom 25 éves.


30-40 közötti nővel sosem voltam az életben

32/F

2017. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!