Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 10 ill.5 perces fájások már...

A 10 ill.5 perces fájások már nagyon brutálisak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 21:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a fájdalomküszöbe. De azok még nem egyébként.
2017. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert kb ilyen időközönként talasztalok fájást,de nem olyan nagyon vészes.Már nem tudom eldönteni,hogy jósló-e vagy sem...Meleg fürdő közben nem éreztem,talán egyszer csak,utána abbamaradt,de kb fél órával később újrakezdődőtt
2017. okt. 13. 21:38
 3/27 anonim ***** válasza:
Nálam az 5 perceseknél csapott át fájdalmasba. Eleinte elviselhetőek voltak az 5 percesek is, de nagyon gyorsan erősödtek. A 10 percesek nekem max kellemetlenek voltak de nem vagyunk egyformák.
2017. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk közben a lányom szinte meg sem áll,amolyan nyugtalan fészkelődésnek mondanám a produkcióját.És én is az vagyok.Nyugtalan.Aztán hogy én tőle,vagy ő tőlem,az rejtély...
2017. okt. 13. 21:41
 5/27 anonim ***** válasza:

Zuhanyozz meleg vízben, ha erősödik, akkor szülés.

Amúgy brutális nekem csak az oxitocinos fájás volt. Első babámmal kaptam belőle, na az kemény. Második szülésnél nem kaptam, oké fájt a vége, de brutálisnak nem nevezném.

2017. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Túl vagyok a fürdőzésen...

Igazából nagyon nem bánnám,ha már mehetnék szülni!De nem az a jellemző,hogy ennyire közel a szüléshez a babák már nyugisabbak?Az enyém nagyon aktív...

2017. okt. 13. 21:56
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem 5 percesekkel kezdődtek a 'fájások', picit fájt csak, ekkor már kb 5 órája szivárgott a magzatvíz...
2017. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszőnöm a válaszokat.Hát kíváncsi leszek mire alakulunk
2017. okt. 13. 22:08
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem az első babám volt ilyen pörgős, a szülőszobán is állandóan elmozdította a fájásmérőt a hasamról, 2 fájás közti időt rendszeresen végigmozogta. Szerintem bármelyik véglet gyanús, ha túl nyugis is, meg ha túl aktív is.
2017. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

En 8 cm abszolult nem ereztem szornyunek

Kicsit kellemetlen volt ennyi

De 8 cm tol huuu egy oraig azt hittem kimulok aztan jott a baba.

Kovetkezonel 5 cm semmit nem ereztem kis gorcsot es egyszer csak 5 cm utan tolofajast

2017. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!