Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 10 ill.5 perces fájások már...

A 10 ill.5 perces fájások már nagyon brutálisak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 21:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%

3-4 percesekkel mentunk be a korhazba, meg boven birhato volt. Ez este 9-kor volt, meg tobb, mint 8 ora eltelt, mire megszuletett a gyerekem. Ha mindezt tudom, joval kesobb mentem volna be.


(Van egy un. tagulasi csik, amibol lathato, hogy mennyit tagultal belso vizsgalat nelkul is, de csak 4-5 centi folotti tagulasnal latszik, ha jol emlekszem, a farpofak kozott fut egy vonal es lesz egyre hosszabb mig el nem eri a 9-11 centit, ezzel meg lehet nezni, hol tartasz. De 5-10 percesek meg nem szamitanak rendszeresnek, ha valtakoznak, foleg akkor nem, ha elmulnak egy idore furdes hatasara).

2017. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hát nem alakultunk semmire...

Beállt 13 percesre,majd szépen el is múlt idővel :(

2017. okt. 14. 08:12
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, anno hetfo ejjel nekem is igy volt, csutortokon ujraindult, szombat reggelre lett meg a fiam. Kitartas! Ilyen siman elofordulhat, hogy mintha beindulna, aztan megse.


Nekem is mindenki mondta, hogy eszre fogom venni, es tenyleg. Addig, ameddig nem vagy benne biztos, nem erdemes bemenni a korhazba, mert akkor az meg jo esellyel korai (ez alol kivetel, ha a megerzesed azt sugja, hogy be kell menni.


Ajanlom Noll Andrea Vajudastamogatas mindenkinek c. konyvet, ott jol levan ak irva, hogy honnan tudhatod, hogy melyik szakasznal tartasz, es van kozte karomkodos, meg legyen mar vege-szakasz, szoval tudni fogod.

2017. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2017. okt. 14. 08:40
 15/27 anonim ***** válasza:
Elsô vagyok. Nekem oxitocinnal indították, gyorsan eljutottunk a 2-3 percesekig, de még az sem volt kibírhatatlan, inkább egy brutál erôs menstruációs görcsre hasonlított. Viszont iszonyú gyorsan fáradtam, ezért én azt tanácsolom, egyél, amíg tudsz, ill vigyél magaddal szôlôcukrot v csokit, vmelyiket szokták engedni fogyasztani.
2017. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a többiek válaszait, de azt látom tegnap voltak fájásaid. Mindenkinek más a fájdalomküszöbe és nem mindegy, hogy mióta vannak fájásaid, mert a fáradtság miatt (ha sokáig tart a vajúdás) akkor már 5 perceseket is nagyon fájdalmasaknak élheti meg az ember. Nekem elég gyors szülésem volt, ezért még a 3 perceseknél is nevetgéltem, 1-1,5 percesek már kemények voltak, az összefüggő fájdalmaknál pedig nem voltam magamnál. Az egész egy csoda, fáj, de hihetetlen örömmel tekintel vissza a szülésemre és még 3 gyereket szeretnék. Kívánom, hogy olyan gyors és tökéletes szülésed legyen, mint nekem!
2017. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Most nincsenek "olyan" fájásaim,csupán a derekam akar leszakadni...

Ennék én,de semmi nem esik jól.A szőlőcukor be van készítve 😊

2017. okt. 14. 11:22
 18/27 anonim ***** válasza:
75%
Neem.. A 2 percesek.. Na azok finomak :D
2017. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem a 10 percesek még kellemesek voltak, a 4-5 percesek már falkaparósak! :D
2017. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2017. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!