Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ambuláns szülésről ki mit...

Ambuláns szülésről ki mit tudna mondani? Budapesten működik ez? Engedik az orvosok?

Figyelt kérdés
Egész pontosan azokat kérem,hogy írjanak akiknek van valami tapasztalatuk ezzel kapcsolatban,vagy tudnak írni róla valami biztosat.
2010. máj. 29. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarországon sajnos nincs ilyen. Én is így akartam szülni,mert rosszul vagyok a kórházaktól. Az ambuláns szülés lényege,h megszületik a baba,pár órát megfigyelés alatt tartanak és haza mehetsz. Spanyolországba tuti van,majdnem ott szültem.
2010. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kórház fóbiás vagyok, ezért előre megkérdeztem, hogy kötelezően bent kell-e maradnom. Azt mondta az orvos, hogy saját felelősségemre bármikor haza mehetek, akaratom ellenére nem tarthatnak bent. A babát viszont csak akkor vihetem haza, ha a csecsemőosztályon a főorvosasszony rábólint. Ez legalább 3 nap.
2010. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!