Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés inditas 35-heten?

Szülés inditas 35-heten?

Figyelt kérdés
Ne kovezzetek meg kerlek de 35 hetes kismama vagyok es szeretnem ha valahogy beindulna a szules mert mar teljes mertekbe nem birom..a kadfurdo es apa nem segit semmit sem. Valaki tud olyat ami itthon tenyleg elindithatna a kislanyom kifele???
2017. okt. 28. 23:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nincs ilyen


De tényleg kíváncsi vagyok hogy mi ennyire elviselhetetlen, hogy képes vagy azon ügyködni hogy koraszülött babád legyen...

2017. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mar minden! De komolyan! Elmondhatatlan..sulya megvan egezseges hala istennek
2017. okt. 28. 23:46
 3/21 A kérdező kommentje:
Valami modja biztos van annak hogy ki csalogassam
2017. okt. 28. 23:48
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Én is 35 hetes vagyok, és gyakorlatilag egyik napról a másikra lettem ugri-bugri, ennyi a terhesség?, megcsinálok mindent-ből egy ágyban fetrengő romhalmaz. :D De eszembe se jutna siettetni, még legalább 2 hetet bent kell maradnia a kisasszonynak, hogy egészségesen születhessen, rendesen kifejlődve. Ezt a pár napot már akárhogy is kibírjuk, aztán a 37. héttől lehet sürgetni picit. :)
2017. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Súlya megvan - csak becsülnek, kb semmit nem jelent amit mérnek.

Egészséges lehet, de még nincs készen a kinti életre!

Én 38+5ön szültem az elsőt, nekem is minden bajom volt már az utolsó 2 hétben, de eszembe sem jutott volna hogy namostazonnal-

Úgysem tudsz mit tenni, ha nem akar kijönni nem fog (én már csak tudom, a másodikat indítani kellett...)

2017. okt. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Ostoba, önző nőszemély...
2017. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Miért akarsz a babádnak ártani???jobb lenne ha komplikációk lennének a koraszülés miatt??pff.

Kíváncsi lennék,mi lehet az a tragédia amit nem bírsz.sok hónap próbálkozás,7 hetesen vetélés,35hetesen halva szülés után mikor végre sikerült a baba,sokszor görcsöltem,lelkileg kikészített az aggódás,de eszembe se jutott volna siettetni a picit kifelé.

2017. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
A tudeje 37 hetesen szokott megerni a babaknak a kinti letre. A sulybecsles semmit nem jelent, +- 1 kilot is tevedhetnek. Akkor fog beindulni a szules, amikor a babad keszenall ra.
2017. okt. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

"Valami modja biztos van annak hogy ki csalogassam"


Van.. Egész pontosan VÁRNI kellene. Sok csalódás fog érni még.. De majd rájössz, hogy bizonyos dolgokban ezentúl a kislányod fog dönteni, nem te.


En a vegen, talan az utolsó 2-3hetben, tökéletesen jol voltam, pedig a 3. Trimesztert vegigszenvedtem ea nem nyivakoltam, hanem sajnos valos dolgok miatt.


Minden hétnek ugy álltam neki, hogy csak meg egy hetet birjunk ki egyutt, holott a súlya nalam is "megvolt" 32-34.hettol, legalábbis becsultben.. De a tudeje az érzékszervek, az idegrendszere még nem olyan, igy hidd el, jobb ez igy.Tudja a baba mikor szulessen meg.

2017. okt. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Hehe...ez jo.en a 2.at 8 nappal turhordtam,pedig a 37.hettol napi szinten kemeny josloim voltak,ezek hatasara 2 ujnyira kinyiltam a 38.hetre.probalkoztam en is mindennel...megsem indult el.

Pedig nalam a normal szules volt a tet,mert az elso csaszar utan az kellett volna,hogy jo fajasokkal induljon,szepen haladjon a szules,hogy lehessen huvelyi.de a kisfiam meg az oxinak is rohogve ellenallt 😂

A 3. 38+4 naposan szuletett.a sulya megvolt,3490g es 52cm.megis egy napra inkubatorba kerult legzeselegtelenseg miatt.nem tudott atalni magatol a kinti letre.

Varj turelemmel

2017. okt. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!