Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A ti babátok is végigaludta a...

A ti babátok is végigaludta a szülés utáni 2-3 napot? Vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
Folyamatosan alszik. Alig ébred fel 5 percre, amíg eszik. Sokszor 10 percig keltegetem, de úgy is hiába. Mosolyog egyet és alszik tovább. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2017. okt. 31. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha nő a súlya és éber idejében jókedvű, nem gyenge stb, akkor nem hiszem hogy baj lenne.

A fiam volt hogy 6 órát aludt egyszer 4. nap.. A kórházban is végig aludt. Éjszaka is csak 1x ébredt fel..


Amúgy nem érdemes ébreszteni, később akár alvás zavart is okozhat. Hacsak nem koraszülött vagy orvosi javaslatra szükséges. Mert akkor kell kelteni.

2017. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Hát inkább az első napot szokták végigaludni. Nem sárga? Az okoz aluszékonyságot. Szerintem 4 óránként minimum keltsd fel és ne hagyd bealudni a szopiba (pl. birizgáld a fülét:), ami egy ekkora babának még nem 5 perc, inkább minimum 20.

+ Az első gyerekem egyszer azért volt ekkoraként felkölthetetlen, mert túlöltöztették és melege volt.

Ha kórházban vagytok - gondolom - kérdezz rá, kérj segítséget.

2017. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá a sárgaságra. A szobatársam babája aludt egész nap, szinte fel sem kelt. Mikor egyik nap megjegyezte a csecsemősöknek, hogy kicsit sárgásnak látja a szemét, legyintettek, hogy nincs gond. Aztán másfél nap múlva szúrópróbaszerűen tesztelték a babát, kiderült, hogy besárgult, hiába nem látszódott annyira a bőre színén. Emiatt +1 napot voltak bent a kórházban.


Az én babám is aludt, de fent is volt, nem kellett sokáig könyörögni neki, hogy ébredjen.


Ha bizonytalan vagy, inkább erőltesd, hogy nézzék meg, az a biztos.

2017. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi pont így jártunk mint az előttem író. Besárgult már nagyon hamar.

Folyamatosan aludt, alig lehetett keltegetni. Azzal magyarázták, hogy teljesen természetes ilyenkor még....

Végül megnézték a sárgaságot és kapott is kék fény kezelést. 1 nappal maradtunk tovább.

A bőrén látszik amúgy hogy sárga? Nálunk látszott amúgy már 2. nap.

Enni eszik?

Amúgy ne aggódj! Csak nézzenek sárgaság vizsgálatot aztán legfeljebb megy a kék fény kezelésbe, úgy is veled lehet, tudod szoptatni.

2017. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helló! Nekem is állandóan aludt de szépen hízott és nem sárgult be. Kis lusta volt a fiatalúr:)
2017. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Veled van egy szobában folyamatosan?


Mivel nekem sürgősségi császár volt,és a császárosoknak 2 napig 3 óránként hozzák a babát,azért aludt sokat,mert a csecsemőosztályon 30 baba volt,és egyfolytában sirattatták egymást. Amikor hozták szopni,akkor aludta ki magát szerencsétlen gyerek....nagyon rossz 2 nap volt...

2017. nov. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!