Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi vérzés?

Manóka66 kérdése:

Gyermekágyi vérzés?

Figyelt kérdés
Császárral szültem,nem szoptatok. Vérzésem volt erős görcsökkel 4 hétig. De az utolsó héten már csak nagyon minimális barnázás. Aztán 3-4 napig semmi. Majd megint barnázás pár napig aztán erős vérzés a másfél hétig. Megint 3 napig semmi. És most ismét barnáztam tegnap ma meg élénk piros vér. 6 hete szültem. Nem erős a vérzés és pici görcsik is vannak. Mitől lehet ez? Volt valakinek ilyen? Komolyan mintha sose lenne vége!!!
2017. okt. 31. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem, én 7 hete szültem. Vérzés,barnázás,vérzés,abbamaradt, megint barnázás, mára élénk piros vérzés. Most megjöhetett e vagy mi van én már nemtudom :/
2017. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat elvileg kb 6 hetig normalis a verzes. De en ketszer szultem, es soha nem volt semmi gorcsom a 6 het verzes alatt. Sot, nekem mondtak dokik tobbszor is, hogy ha laz, vagy gorcs van a verzes alatt akkor mindenkepp menjek orvoshoz, mert lehet gyulladas, fertozes, egyeb okok. 6 hetes kontrollon voltal mar?
2017. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még nem voltam. Akkor szeretnék menni ha elmúlt. Ezért is tettem fel a kérdést,hogy indokolt-e ezzel dokihoz menni,vagy normális.
2017. okt. 31. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt kb. 2 hét után. Császáros voltam én is, anyósom volt itt az elején segíteni. Gyereket nem tudtam az elején túl sokat emelgetni. Amint nekem kellett, vissza is jött a vérzés. Nem lehet, hogy nálad is hasonló van?
2017. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon jól viseltem a műtétet. Szinte az elejétől fogva csinálok mindent. Persze nem egyedül,a férjem is segítget. Nem hiszem,hogy az befolyásolja,mert akkor nem múlt volna el. Hisz ugyan azt csinálom 6 hete. Nem megeröltető számomra.
2017. okt. 31. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
En természetes úton szültem de ugyanez volt. 8-9 hét után múlt el teljesen. Azóta még nem is jött meg. Három hónapja szültem.
2017. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Masodik valaszolo vagyok. En mentem vissza orvoshoz miutan mar csak keves ver volt egy hete es hirtelen ugy elontott ujbol a ver, hogy 10 perc alatt ataztam teljesen. Surgossegire mentunk, megneztek huvelyi uh-gal, hogy van-e barmi elvaltozas, de halistennek csak egy korabban nem tavozott jo nagy adag 'alvadt szeru' ver miatt volt. Utana nem is tortent mar ilyen. Ez 4-5 hettel a masodik szulesem utan volt. Azert is ijedtem meg, mert az elso szulesemnel nem volt ilyen visszatero verzes. Mindenesetre a korhazban azt mondtak, jol tettem, hogy bementem, mert mas is lehetett volna...
2017. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj mindeképpen. Lehet, h nem tudsz kitisztulni rendesen, vagy valmilyen szövetdarbka maradt bent vagy túl gyorsan zárt össze a méhszáj és a vér nem tud rendesen távozni. Sajnos sok oka lehet, menj mindenképpen, de ha erősen görcsölsz és/vagy lázad lenne azonnal kórház.
2017. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!