Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A baba születése után a...

A baba születése után a méhlepény megszülése milyen?

Figyelt kérdés
A méhösszehúzódásokkal jön magától, vagy azt is nyomni kell? Erről sosem esik szó.:)
2017. nov. 3. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mutatta a szuleszno, hogy imitaljak kohogest, es szinte nem is ereztem, mikor kijott.
2017. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs görcs, nekem egyszerűen megnyomtáka hasam és ki is csúszott. De nem is fogod észre venni :) a picikédel fogsz foglalkozni :)
2017. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eszre sem vettem. Azt hittem, hogy még nem jött ki, kérdeztem, hogy mikor kell megszülni. Mondták, hogy már rég kint van.
2017. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra emlékszem, hogy a szülésznőm már vizsgálja. Azt sem tudom, hogy miután megszületett a kisfiam volt-e még fájás vagy sem.
2017. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) 31 hkm
2017. nov. 3. 14:09
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha minden ugy megy, ahogy kell, akkor szinte magatol levalik (ilyenkor meg lehetnek gorcsok tolofajassal) es egy nyomassal kicsusszan.

En pl nem voltam szerencses, egyik szulesemnel sem jott konnyen, egyszeruen nem akart levalni. Igy nekem kuretre volt szuksegem, ugy szedtek ki.

2017. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Kérték, h nyomjak egyet, nem is értettem, hogy.miért és már kint is volt
2017. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Észre sem vettem, olyan könnyen kijött. Igazából arra emlékszem, amikor már kint volt, mert kértem, hogy mutassák meg.

Valamiért mindig őrülten kíváncsi vagyok mindenre, amit kiszednek belőlem, a fogorvost is megleptem húzás után, hogy muti már a fogamat, légyszi... más embereknek meg semmilyen sebesülését nem bítom nézni, egy véraláfutástól elgyengülök.

2017. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Én nem voltam ilyen szerencsés. Eleve fájásgyengeségem volt, immunis vagyok az oxitocinra, így több mint fél napos szenvedés után természetesen ez sem alakult túl jól: felnyúlt a doki és kikönyörögte belőlem nagy nehezen. Semmilyen összehúzódást nem éreztem előtte vagy közben. Próbáltam nyomni, de ez már a gyerekkel se jött össze nagyon.


De ez szerintem ritka eset, úgyhogy emiatt nem aggódnék, akkor már az ember úgysem erre koncentrál igazán.

2017. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

A hosszú szülésem után csak feküdni tudtam utána. Arra emlékszem, hogy öltöztették a babám, addig a szülésznő kinyomkodta a hasamból. Nem mondta, hogy nyomjak vagy bármi. Egyszerűen kimasszírozta. Nem fájt, meg semmi, csak fura volt, mert az addig kemény nagy babás pocakom csak lötyögött és furcsa volt, hogy egészen be tudta nyomni a zsigereim felé :D

Lehet azért sem kért a nyomásra, mert még a pisilésre sem voltam képes.. :D

2017. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!