Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elviselhetetlenül fáj a...

Elviselhetetlenül fáj a gátsebem, egy hete szültem, van valami biztos módszer, amivel jobb lehetne?

Figyelt kérdés
Alig tudok megmozdulni, amint hozzáér valami, sőt, ha nem ér hozzá semmi sem, akkor is borzasztóan fáj, csíp, húzódik. Nem tudom már a kislányomat sem ellátni. Napról napra rosszabb. Próbáltam Aloe Vera spray-vel befújni az este, de talán még rosszabb lett. Kb hatszor zuhanyzom, h tisztán tartsam, nem tudom mit tudnék még tenni. Ez nem gyulladhat be? Vagy mi lehet az oka, hogy ennyire fáj?
2017. nov. 5. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Varratok húzódnak.Ez ilyen.Kb.2 hét mire már egész elviselhető lesz.
2017. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, ne zuhanyozz annyiszor. Csak feláztatod a sebet és nem tud gyógyulni.
2017. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
tényleg nem szabad áztatni, és használd azt a sárga gyulladásgátlós hintőport, jó vastagon.
2017. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem vicc akár tályog is lehet! Azonnal mutasd meg a nogyogyasznak!

Minden gatmetszes utan en torokulesben ultem szules utan 1-2 órával, nem normalis h ennyire faj!

A talyog szokott igy fajni h megbolondulnak! Lázad nincs?

Azonnal orvos!

2017. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Menj sürgősen dokihoz. Nekem csak egyszer volt nagyon fájó a gátseb (háromszor szültem), akkor a varrás egyik csomóját levágta a doki, mást nem is csinált, szinte azonnal jobb lett, estére megszűnt az állandó fájdalom.


Ha így fáj, az nem normális, mutasd meg sürgősen dokinak.

2017. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez nem tűnik túl jónak. Ha annyira fáj en is megmutatnám orvosnak. Addig is amit tehetsz a jégzselés hűtés napi 2-3x pár percre. Ezt a kórházban mondták nekem tanácsként. Valamint az aloe Vera biztosan nem árt. Gyulladáscsökkentő hatása van. Párszor befújhatod naponta, mindig figyelj arra, hogy megszáradjon az a terület mielőtt felöltözöl. Ha minden rendben van napról napra jobbnak kell!!! Lennie.
2017. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire elviselhetetlen, szólj dokinak, sok rémtörténetet hallottam, hogy újra fel kellett vágni, betokosodott, stb., ne szenvedj.
2017. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Mutasd meg orvosnak, ha ennyire fáj. Egy barátnőmnek begyulladt, ki kellett tisztítani. Másik barátnőmnek rosszul varrta össze a doki, túlságosan megfeszítette valahogyan így magyarázta. Az orvosom újra varrta neki (én javasoltam neki, hogy őt keresse meg, mert tudom, hogy ebben ügyes és óvatos), mar aznap este nem fajt neki. Sok múlik azon, hogy hogyan varrják.
2017. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha doki räpillantana hogy rendben van-e. Nekem is igy volt jópar hétig, piros neogranormon és jegzselé segitett csak de sokaig rossz volt. Kitartast.
2017. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, ülni nemtudtam, menni meg nehezen. Minden lépésnél meghaltam. Én bepantennel kentem, sokat segítet.
2017. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!