Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terheségi "tünetek" szülés...

Terheségi "tünetek" szülés után mindenkinél megszüntek?

Figyelt kérdés

Gondolom ide sok máér eddig szült anyuka jár vissza. Tehát akinek kijött valamilyen "terhességi" tünet pl. masgasvérnyomás, vizesedés, zsibbadás, cukor stb. annak a szülés után automatikusan elmúlt minden? és mennyi idő múlva?


én attól félek hogy a szülés után is megmarad nekem :-(


2010. máj. 31. 09:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen csak egy kicsi vizesedett a bokám, általában estére dagadt be. Szülés után a 3. napon bedagadt a bokám és egyre vizesebb lett, olyan lábaim voltak, mint egy elefántnak! Szörnyű volt!!! Monták is a szülésznők, hogy mivel többet ittam, mint előtte, ezért a szervezetnek alkalmazkodni kell az új helyzethez. Szülés után kb. egy héttel rendeződtek a dolgok.
2010. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

gratulálok neked is a babádhoz :-)

a bokám szerencsére nem vizes, azaz ha igen akkor csak nagyon kicsit. tegnap este be kellett vennem egy algopirynt, így tudtam egy kicsit aludni. sokan vizesednek, de kevesen a 14-15 hét körül. ha végén jött volna ki, én sem zsólnék...de így???? no mindegy, ez van.

2010. jún. 1. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!