Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvos nélkül hogyan...

Fogadott orvos nélkül hogyan működik a terhesség?

Figyelt kérdés

Szóval most vagyok 18hetes terhes, van magánorvosom, de nagyon elégedetlen vagyok. Nem szeretném részletezni, de elég komoly problémák vannak vele.

Most a 18. heti uh után pár ismerősöm ajánlotta, hogy nem kell fogadott orvos, fölöslegesen fizetek/fizettem eddig is a rengeteg pénzt a semmire (ami ha belegondolok teljesen igaz). Viszont nem értem a dolgok menetét, mert ugye most a magándokim vizsgál vagy küld tovább, szóval ha nincs orvosom akkor hovamenjek? Remélem érthető a kérdés.



2017. nov. 10. 08:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy érdemben foglalkozzanak veled, akkor fogadj másik orvost.

Miskolcon a terhesgondozáson pl. még orvost sem látni :(

Elmentem terhesgondozásra, csak az asszisztens beszélt velem, mondtam, hogy vérzek, kiküldött, hogy várjak, mert a doki máshol van most. ( Ennyire orvoshiány van, hogy itt az orvos egy rendelési időben fogadja a sima nőgyógyászati betegeket, végzi a terhesgondozást és nézi az nst-t). 20 perc várakozás után visszahívnak, se Uh, se vizsgálat, doki sehol, az asszisztens közli, hogy a doktor úr azt üzeni, sokat pihenjek. Terhesen, vérzéssel!!! Na ennyit az SZTK-ról. Első terhességemnél se foglalkoztak velem többet, az szerencsére problémamentes volt.

2017. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok,és én is Észak-Kelet Magyarorszàgról írok.Higgyétek el itt nagyon gàzosak a körülmények.Sokkal rosszabb,mint a fővàros vagy a Dunàntúl.
2017. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!