Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vérszegénységre hivatkozva...

Vérszegénységre hivatkozva lehet programcsászár?

Figyelt kérdés
Thalassemiás vagyok, 84 hemoglobinnal amit nem tudunk feljebbvinni. 100 alatt veszélyes szülni azt mondták. Most mi lesz? Lehet császárt kérni? Fogadott orvos nélkül :(
2017. nov. 15. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Vérveszteség császárnál is van.Amúgy az orvos nem mondott semmit?
2017. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem,csak h 100alatt nem engedi megszületni,de nemtudom hogy értette ezt. Már 35 hetes vagyok,jó lenne tudni. Én félek kérni,de majd megkérdezem ha megyek megint.
2017. nov. 15. 18:08
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon gyorsan keress masik orvost

Fel akar vagni ? A huvelyi szulesnel kevesebb a verveszteseg.

2017. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Császárnál ha vérzés van gyorsan tudják korrigálni. Hüvelyinél nem. Nálam is a vérzés veszélye miatt kellett progi császár.
2017. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Én 85 -el szültem természetes módon..semmi gond nem volt.
2017. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Lehet nem ártana 1 vérátömlesztés szülés előtt.Kérj másodvéleményt másik orvostól.
2017. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
De ha valamit nem tudsz, nem értesz miért nem kérdezel ott rögtön az orvostól!!!
2017. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 74,5 volt a hemoglobinom 36 hetesen.masnap mar csordogalt belem a 3 egyseg ver.

Azzal felment 112 re.eleve csaszarra keszultunk,az elso 2 csaszar miatt de a csaszar elotti nap is kaptam volna vert,ha visszamegy 100 ala.szerencsere 108 volt meg addig is,igy hazaengedett az orvosom,a vert pedig elraktak ha csaszar kozben,utan kellene.

Nem kellett szerencsere de kovetkezo nap megbeszeltem a dokimmal,hogy ha mar ott a ver,direkt nekem szurve meg minden akkor ne menjen pocselbe.ide vele,had toltson fel az elso par kemenyebb hetre.

Amint latod 100 alatt a csaszart sem vallaljak(nalunk) szivesen.

Miert nem kapsz vert?azzal megoldodna a problema.1 napos korhazi pihenes az egesz.nem nagy cucc.semmi bajod nem lesz tole,es a picinek sem.

Viszont tobb erod lesz az utolso hetekre es a szulesre.

En eleve verszegeny vagyok,rendszeresen kapok venas vasat,vagy vert.hiaba szedek barmilyen vastablettat,port,lotyit barmit.

2017. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Épp ezt akartam kérdezni. Én is szörnyen vérszegény vagyok, de a doki egyenlőre azt mondta, szedjem a maltofert...
2017. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szia utolsó. Nekem csak a folsavat kell szednem,semmi mást!! Még le is irta,hogy vaskészítményt nem kaphatok! Csak akkor nemtudom mitől javulna..
2017. dec. 3. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!