Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházból tényleg nem...

A kórházból tényleg nem engednek haza, ha nincs elég teje az anyának?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Igazából senkit nem érdekel, hogy van-e tejed, ha nincs, adnak tápszert a babának.
2017. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

De igen, csak tapszer receptet is adnak ha kered. Parnapos babanak az elotej is eleg ha nincs tikkaszto meleg, es eleve szules utan par napig sokaknak csak az van. Szoval nem tudjak megmondani mennyi tejed lesz egy het mulva...


Ha a baba sulya rendben es a Te allapotod is, nem fogjak a tejedet nezni.

2017. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Egy régi, kb 4 éves kérdésnél találtam egy ilyen választ, hogy nem engedték haza, mert kevés volt a teje.
2017. nov. 17. 11:34
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a három nap alatt nem indult be a tej, ezért kizárólag tápszer recepttel engedtek haza minket.
2017. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De, hazaengedtek. Csak adtak 2 tápszer receptet meg espumisan receptet ha jol emlekszem
2017. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha sokat fogyott a baba, akkor nem engednek ki. Azt hiszem a születési súlya 10%át nem haladhatja meg a súlycsökkenés.
2017. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De ha nincs tej, és nem adnak tápot, nyilván fogyni fog. Vagy ez higy működik ott? Hallottam olyat is, hogy csak vizet adnak nekik. :/ attól nem fog hízni.
2017. nov. 17. 13:10
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Minden baba veszít valamennyit a súlyából. Ez természetes. De ezt a súlyt egy hét után vissza myerik.
2017. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Hazaengedtek, semmi tejem nem volt. Tápszerreceptet kaptam. Ahol én szültem ott kaphattak tápszert a babák, de nem volt egyszerű. Alig akartak adni. És igen 10%-os veszteségnél nem engednek haza. Csepegtess a baba pelenkájába pici vizet, és akkor meglesz a súlya.
2017. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Nekem se indult be a tejem 4 nap. lett előtejem de addig már kitágult a gyomra a tápszertől így kevés volt , üvöltött szegénykém az éhségtől, de kötelezően 3 óránként adtak neki annyi tápszert hogy megette 2 perc alatt és még éhes volt mert nagy baba volt nagy étvággyal, de hiába következő etetésig ki kellett bírnia, borzasztó volt..

ennek eredményeként sokat fogyott 3800 grammról azt hiszem 3 kg körülre, majd miután lemérték utolsó nap hogy hiába van szegénykém 0-24 cicin de 0 gramm eltérést mutat a mérleg akkor hazabocsájtottak minket tápszer recepttel, szegénykém végre itthon jól lakhatott.

Szóval hazaengednek de ha ne adjisten nem lesz tejed harcold ki a tápszert, én utólag belátom a hormonoktól nagyon érzékeny voltam és inkább sírtam a kórterembe mint hogy kiálljak a gyerekemért.

2017. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!