Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3hete szültem, és a belső...

Veronika2017 kérdése:

3hete szültem, és a belső varratom még most sem pergett ki. Amellett a vérzés csökkent, de kellemetlen szaga van, és s külső varratom nehezen gyógyul. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az h mielőbb orvos!!!!!!
2017. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi ido utan mar nagyjából gyógyult volt, a vérzés nyilván nem volt rózsaillatú, de semmiképp nem "kellemetlen".

Ráadásul nagyjából a 3.-4. hetre mar csak pecsételés volt.


En is elmennek megnezetni, nehogy fertőzés legyen a vege.

2017. nov. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6. héten esett ki a varrat. A dokim előre szól , hogy kb. akkor fog, úgyhogy amennyiben nem bírom kivárni, zavar, szúr stb. menjek be kiszedi. Bíztam benne, hogy maj úgyis kiesik előbb, hát nem, kellemetlen volt addig, de kibírtam. A varróanyag minőségétől függ a tartósság. És én a hosszú tisztulásos szakaszt is kifogtam. Kb. 5 hétig tartott. Nem éreztem kelletlen szagúnak, és nekem hatalmas darabok is távoztak.
2017. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eltelt egy kis idő, és már most jelentősen csökkent a vérzés csak ilyen kv barna pecsételések vannak a cérna kiesett hálistennek. A külső sebet viszont kicsípi vlmi, pedig még nem mertem lemosót használni még meleg vízzel öblögetem, és mégis. Ma megyek az orvoshoz, rem nincs semmi baj.
2017. nov. 22. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!