Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Van itt olyan, akinek terhesség alatt nyílt ki a császáros méhsebe?

Olvastam, hogy szülés alatt szokott szétmenni a heg, de mi a helyzet a terhességgel? Terhesség alatt nem is szokták ellenőrizni, csak szülés előtti hetekben? Mely kórházakban elég lelkiismeretesek ahhoz, hogy terhesség alatt is már rendszeresen ellenőrizzék a heget?

2016. aug. 3. 19:47  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Ha nem is mondja az orvos de minden uh alkalmával megnézi.Ha pedig szétnyílik terhesség alatt (ami ritka) azt észre veszed mert mind2en meghalhattok,vannak tünetei.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2016. aug. 3. 21:04 Privát üzenet

Nekem szerencsere nem nyilt szet.

Nem sokon mult,mint a mutet kozben kiderult.pedig a 2. Es. 3.csaszar kozott 7 ev telt el.

Az utolso heten mar sokat fajt a hasam alja,a heg kornyeken.sokat josloztam is azon a heten es nyilt is mehszajam.szerencsere 38+4naposan volt a csaszar.

Utana mondta az orvosom,hogy ez bizony nem sokon mult.olyan vekony volt,hogy picit meg is sertettek a pici fejboret mikor felvagtak.ha elindult volna magatol akkor tuti nem birja az osszehuzodasokat.

Nem is ajanlott tobb babat mar.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2016. aug. 3. 21:14 Privát üzenet

Jah,es a kiskonyvemben az uh mellett mindig ott volt,hogy +heg.gondolom azert,hogy nezzek.de ez csak most a 3.nal.

Kettes voltam

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2016. aug. 3. 21:15 Privát üzenet
Nekem 39 hét 5 naposan nyílt szét teljesen spontán, tehát nem vajúdás alatt. Egyből éreztem, hogy baj van annyira fájt. Rögtön mentünk a kórházba, ott már beindult a vajúdás is, a vizem is elfolyt, meg is császároztak gyorsan. A hegszétválás csak a műtét alatt derült ki, de már előtte egyértelmű volt, hogy valami gáz van.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2016. aug. 3. 21:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: és csak a fájdalom volt, más tüneted nem volt?

# 5/13Időpont 2016. aug. 3. 21:43 Privát üzenet
Semmi más. Éreztem egy pukkanást és jött az irtózatos fájdalom. Amúgy egy héttel előtte még rendben volt a hegem. A kislányom nagyon aktív volt végig a pocakomban, akkor is erőteljesen mozgott. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de szoktunk poénkodni, hogy kirúgta a ház oldalát.

# 6/13Időpont 2016. aug. 3. 21:51 Privát üzenet
Utolsó, mennyi idő telt el a 2 császár között?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2016. aug. 3. 21:52 Privát üzenet
Ja, és 2 és fél év van a gyerekeim között. 4-es voltam

# 8/13Időpont 2016. aug. 3. 21:53 Privát üzenet
Az durva... pedig akkor volt ideje begyógyulni, és mégis szétvált...

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2016. aug. 3. 21:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Áh, most már tiszta para vagyok :(

Bár tudom, ez alkati kérdés is, van, akinél 1 év után se válik szét, van, akinek 5 év után is.

# 10/13Időpont 2016. aug. 3. 22:41 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A magzat rugdosása okozhatja császáros heg szétválását?
Császáros anyukák! Akiknek a második babájuk is császárral lett meg leírnátok, hogy volt-e valamiben másabb maga a terhesség az előzőhöz képest?
Császárosok, terhesség vagy szülés alatt tényleg szétnyílhat a méhen ejtett anno-császáros seb?
Csaszaros kismamik valaszolnatok nekem is? Felek
Van valaki aki császáros szülés után újra teherbe esett 6 hónapon belül és mégis ki tudta hordani a babát? Mennyire volt nehéz és kockázatos szülés?
Normális ha a terhesség vége felé fáj a császáros hegem?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!