Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után megnyúlt hasbőr:...

Szülés után megnyúlt hasbőr: műtét/vagy nem kell feltétlenül?

Figyelt kérdés
Van akinek szintén megnyúlt a hasán a bőr,és műtét nélkül szebb lett? Fogyókurázom,nagyon figyelek mit-mennyit eszem,tornázom,krémezem napi 2x. Viszont elég elkeserítő azt olvasni mindenhol,hogy csak a kés megoldás ☹ van akinek tűrhető lett diétával+tornával?
2017. nov. 18. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell feltétlenül, lehet vele együtt élni. Az emberek nagy részén nyomot hagy az élet, ha más nem az öregedés, mégis csak töredékük rohangál plasztikai sebészhez.
2017. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Mikor szültél? Én majdnem 20kg-ot híztam, teljesen visszament a hasam. Szerintem ez a genetikán is múlik, ill. h a terhesség elôtt milyen állapotban voltak a kötôszöveteid, mennyi izom ill. zsír volt rajtad. Nem hiszem, h csak a kés a megoldás, de ha téged ez valóban zavar, meg lehet csináltatni. Azért mert másoknak is van lógó hasuk, attól neked nem kell, hogy legyen.
2017. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A 2.-at 15 hónapja szültem. Nem szoptatom mar,igy tudok most már fogyókúrázni csak kérdés a bőr vissza húzodik-e ☹ mert nem az hogy nagy hasam van,az még oké lenne ha azon feszes a bőr,de sajnos megvan nyúlva ☹
2017. nov. 18. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A rossz hír az, hogy ezen a fogyás is csak rontani fog.
2017. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha a fogyás MELLETT sportolsz, meg ápolod a börödet, akkor igen jól visszahúzódik.
2017. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Hat ha max 2 ev alatt nem huzodik vissza nagyjabol, akkor sajna sose fog.
2017. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
én 4kg-t híztam, viszont előtte is túlsúlyos voltam, teherbeeséshez képest 10kg-val könnyebb vagyok, de nem látszik :( előtte olyan feszesebb, kerekebb hasam volt, most meg lóg, de iszonyat, kb. nem látom magam ott lenn :( a farmer, ami terhesen jó volt, most nem jó, undormány, ahogy kinézek benne sajnos :(
2017. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem híztam sokat 10 kg összesen, nem vagyok egy modell alkat, de jó alakom van. Nekem megnyúlt, nem durván, de nem ment vissza Hiába a torna, a diéta. A logo bőrrel nem tudsz mit kezdeni, azon csak a plasztika segít. De teljesen egyetértek az elsővel, fogadd el, ez van, takard a hasad, nyáron hordj egyrészst vagy tankinit, vagy trikinit.
2017. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kereken 1 éve szültem, 24 kg-t híztam. Most 8 kg-val kevesebb vagyok, mint terhesség előtt, nem sportoltam, nem diétáztam, csak első 2 hónapban nagyon sokat sírt a kislányunk és amikor volt egy kis időm aludtam. Ha állok látszódnak a hasamon a kockák (terhesség elött intenzívan sportoltam), de ha leülök "rálóg" a nadrágra a bőröm. Azt, hogy nem sportoltam és nem diétáztam azért írtam le, mert ha tettem volna a súlycsökkenésért tudatosan lehet a bőröm jobban bírta volna a fogyást és most feszesebb lenne.
2017. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A sport meg a krém segíthet, de nem minden esetben és nem mindenkinek. Konzultálj egy sebésszel, ő úgy is jobban látja hogy érdemes-e várnod, vagy pedig csak a műtét segít.
2017. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!