Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülési fájás? Bővebben lent

Szülési fájás? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Már egy hetet ráhúztam a kiírt dátumra, holnap reggel 7-kor a szülőszobán van jelenésem. Viszont volna kérdésem: vasárnap óta folyamatosan keményedik a hasam, nagyon ritkán puhább, még zuhanyzás közben/után is kemény a hasam alja. A derekam is szokott fájni, de ahhoz az ülőmunka miatt hozzászoktam. Ma voltam NST-n, megvizsgált az orvos, amikor hazajöttünk, láttam, hogy elment a nyákdugó. Volt vki hasonló helyzetben? Nagyon boldog lennék, ha az éjszaka folyamán magától megindulna és nem kellene indítani.

2017. nov. 30. 17:43
 1/3 A kérdező kommentje:
A szeméremcsontom is nagyon fáj, az ágyban is alig tudok megfordult.
2017. nov. 30. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 40+4 hetesen még egy darab keményedésem, semmim se volt. Ezen a napon (40+4) délben távozott a nyákdugó, délután 6-kor voltam orvosnál, mondta, hogy nem fog magától kijönni a kislányom, úgyhogy be kell feküdnöm másnap. Éjjel elindult és 2 óra alatt megszületett:).
2017. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy vasárnapi napon vizsgált meg az orvosom (kézzel tágított) csillagokat láttam...haza küldött és mondta,hogy ha fájásaim lesznek nenjek vissza. Közel lakunk a kórházhoz... véreztem úgy megvizsgált,aztán mikor haza értünk elment a nyákdugó egy része.. aztán a következő napok rendszertelen fájásokkal telt...majd szerda reggel rendszeres fájásokra ébredtem ...ébresztettem a párom,lezuhanyoztam,közben elment a maradék nyákdugó és bementünk a kórházba,azt mondta az orvosom,hogy azt hitte még az nap visszamegyek szülni. Ha visszamentem volna indított szülésem lett volna,de nem bántam meg,hogy kivártam,hogy magától induljon. ..
2017. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!