Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik epidurális érzéstelenítés...

Akik epidurális érzéstelenítés nélük szültek, miért döntötteket így? Nem bántátok meg?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mire eszembe jutott a létezése, már késő volt így nem kaptam. A kórházban, ahol szültem egyébként nem ajánlják fel automatikusan csak ha a kismama kéri. Utólag nem bánom egyébként, a 34 órás vajúdás + szülés után másnap már tök vígan elvoltam, míg az érzéstelenítőnek lehetnek kellemetlen utóhatásai. A következőnél sem fogok kérni, ennél nem hinném, hogy az nehezebb szülés lesz.
2017. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem volt rá idő. A doki azt mondta, mire megkapom, meg hat, addigra meglesz a baba is. 2,5 óra alatt meglett, kár lett volna.
2017. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tubarózsa ***** válasza:

Sokat gondolkoztam kérjek e (alacsony a fájdalom küszöböm) de úgy döntöttem nem kérek, lesz ami lesz..

7kor jöttek a fájások otthon. 9utan értünk be a kórházba 9.40 körül szülőágyon voltam, 10.15kor született meg kisfiam. Gyorsan pörögtek az események, idő se lett volna, hogy kérjek. De nem bánom, következőnel se fogok kérni. Fájt fájt, de ki lehetett bírni és megerte :)

Üdv 27N

2017. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem kértem, de fel sem ajánlották.


Én úgy álltam ehhez, hogy nem akarom tompítani az érzéseket, fájdalmat mert tartottam attól, hogy nem érzem majd hogy viselkedik a testem, nem tudom majd mikor kell nyomnom vagy mikor kell várnom picit vagy bármi. Így volt visszajelzés a testemtől.

2017. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

#3–as 6ujjnyi??? 🤣🤣🤣🤣🤣 Ezt megkajáltad? 🤣🤣🤣🤣🤣

1-2-3-4 ujjnyi majd tunofelben aztan eltunt mehszajrol beszelunk.

Mit gondoltàl hogy szamolja ki h 6 ujjnyi? 🤣🤣🤣🤣 2 kezzel vizsgál? 🤣🤣🤣 vagy egy plussz ujjat felcsatol?


Kerdező: kerjed az EDA-t! Azonnal hat nem fel ora mulva... orankent kerheto. Nem mindenki tud szulest vezetni EDA val ezert mkndjak a faszsagokat.

2017. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!