Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden esetben igaz, hogy a...

Minden esetben igaz, hogy a szülés előtti napokban nyugodt a baba?

Figyelt kérdés
Volt valakinek olyan, hogy egyik nap még nagy ficánkolás, másnap meg szülés? Vagy tényleg mindig "vihar előtti csend" van? :)
2017. dec. 4. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt vihar előtti csend. Előző nap még ugyanúgy kiakadt tőle az NST, ismételni kellett "hiperreaktív" eredmény miatt (minden alkalommal így volt).
2017. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmivel se nyugodtabb egyik gyerekem se. Kisfiam a vajudas elso par orajaban is ugyanugy jol elboxolgatott bent mint maskor :D
2017. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindig igaz ez a vihar előtti csend dolog :-) A fiamnál még közvetlen szülés előtt is mozgolódás volt.De,gondolom mindenkinél más :-) 38hkm
2017. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kórház felé a mentőben délután 6 kor viszonylag rendszertelen fájásokkal (2-8 perc) kérdezte a mentős, hogy mikor éreztem utoljára aktívan mozogni. Mondtam, hogy most is épp ugyanúgy rúg, bugizik, mint eddig. Közölte, hogy akkor nem mostanában lesz még szülés. Este 3/4 nyolckor már a karomban volt a lányom :)
2017. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez valóban nem törvényszerű. Csak azért kérdeztem, mert sok szüléssel foglalkozó cikkben azt írják, hogy az esemény előtti napokban már nem jellemző nagy mocorgás.

Köszi a válaszokat! :)

2017. dec. 4. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ficánkokt egyfolytában.. a szülés napján is még reggel. Délután indult meg a szülés addigra lenyugodott és alig éreztem.
2017. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!