Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+4 napos terhes vagyok Be...

39+4 napos terhes vagyok Be indulhat hétfőig a szülés?

Figyelt kérdés
Hétfőre vagyok ki írva. Semmi jelét nem érzem annak,hogy megszülök,csak a jósló fájások vannak,de ritkán.Volt még így valaki?Első baba lesz . Az igaz,hogy a kisfiúk és az első babák későn jönnek?
2017. dec. 14. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akár holnap is beindulhat.ezt nem lehet megjósolni
2017. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy 10 perc múlva elfolyik a magzatvíz...

Nem mindig van előjele, nekem sem volt, nem is vettem komolyan, hogy kórházba kellene menni... 😅

2017. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha még a nyákdugó se távozott akkor is?
2017. dec. 14. 18:35
 4/16 anonim ***** válasza:

Akkor is

Nekem elsőnél minden előjel nélkül elfolyt a magzatvíz, se jósló, még egy árva keményedés se, tök zárj méhszáj. 39+6 naposan

Másodiknál reggel hazaküldött a doki, hogy teljesen zárt a méhszáj, délután 4-kor mentem vissza a semmiből 3 perces fájásokkal, 3 ujjnyira nyitva, este 6-ra megvolt a baba, 39+5.

A nyákdugó egyszer sem távozott.

2017. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bármikor. Nekem a 36. héten folyt el minden előjel nélkül. Ja és aznap voltam ctg-n, semmit nem mutatott.
2017. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én túl hordtam a lányom 1 héttel es mégsem távozott a nyákdugó
2017. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39+4 re szültem. semmi előjele nem volt. Kisfiú :)
2017. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hétfőig nagyon sok idő van még ebben a terhességi korban. 😊

Egyik szülésem 39+5 hetesen indult be, a másik a kiírt nap éjjelén. Egyébként ebben a sorrendben, úgyhogy ez az első babák később jönnek dolog se igazán jött be nálam.

2017. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, én egyszer sem találkoztam a nyákdugóval, pedig 2 gyerekem van
2017. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Az igaz,hogy a kisfiúk és az első babák későn jönnek?" => 2 lányom van. Az első 38.hétre született, a második meg 41.hétre. Ezt én is hallottam, hogy az első baba később jön, hát a tapasztalatom meg, hogy nincs összefüggés. Amúgy másnap már indítottak volna a kicsivel, de ő úgy döntött, azért ezt már nem várja meg.

Ja, még valami, az előjelekkel kapcsolatban. Nagyobbik lányomnál volt az, hogy délelőtt voltam UH-on, méhszájvizsgálat, meg egyebek, doki mondta, hogy akkor 2 hét múlva találkozunk, szerinte előbb nem nagyon lesz itt semmi. Estére már a vajúdóban voltam, hajnalra meg megszületett a babám. :) (Vele egyáltalán nem voltak jóslók, talán mert idő előtt jött. A kicsivel meg 2 héten át szórakoztak a jóslók, semmit nem jelentettek.)

2017. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!